
Двоє захисників з Криворіжжя повернулися сьогодні з росії після 4-річного полону

Двоє захисників з Криворіжжя повернулися сьогодні з росії після 4-річного полону.
Про це повідомив в.о.начальника Криворізької РВА Віталій Шпак.
Нагадаємо, очільник ОВА Олександр Ганжа повідомив, що з російської неволі 26 червня повернуто 7 військовослужбовців з Дніпропетровщини.
Раніше стало відомо про повернення з полону 160-ти українських військових. Усі вони були у неволі ще з 2022 року. За повідомленням ГУР МО, серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.
Зазначається, що усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News