Дозвілля Кривого Рогу

1 474
підприємств і компаній
683
товарів, сервісів і пропозицій
670
відгуків і рекомендацій
База відпочинку Перлина (Кудашево) - турбаза, лазня на дровах Ocsarat Medical - центр ударно-хвильової терапії Салон краси «Фабрика зірок» Штірбу  Ангеліна Стоматологія Косметологія Чистюля Евро. Евросауна, химчистка, прачечная Лаванда - кафе, корпоративы, банкеты, поминальные обеды Оздоровительно-реабилитационный центр Марусич Ex Tempore - клиника эстетической медицины, пластическая хирургия, стоматология, косметология Оздоровительный центр Щербакова

Популярні компанії у Кривому Розі

Дозвілля у Кривому Розі

Багато хто замислюється, як урізноманітнити дозвілля, як цікаво і змістовно провести час ввечері після робочого дня, на вихідних. У місті широко представлені мережі кафе і ресторанів, у яких можна гарно провести час у колі сім'ї, з друзями, скуштувати нові страви, послухати музику. Піцерії та суші-бари пропонують своїм відвідувачам широке меню, в якому кожен знайде собі страву до душі.

Дозвілля в Кривому Розі можна провести, відвідавши художні виставки, відправившись на виставу, прем'єру в кінотеатр. Після посидіти в улюбленому кафе за чашкою кави з десертом.

Ідеї дозвілля

Любителі активного відпочинку не пройдуть повз такі заходи як:

  • боулінг;
  • каток;
  • пейнтбол;
  • аквапарк.

На ковзанку або в аквапарк можна вибратися з дітьми, які із задоволенням розділять веселощі дорослих, візьмуть участь у всіх запропонованих заходах і розвагах.

Для людей, які віддають перевагу інтелектуальним завданням, підійдуть квест кімнати, в яких можна цікаво провести час у компанії друзів.

Вільний час можна присвятити фізичному розвитку. Корисні для здоров'я заходи допоможуть підвищити загальний тонус організму і підняти настрій. У місті працюють фітнес-центри та тренажерні зали, які надають можливість відвідувачам зайнятися своєю фізичною формою, відновити життєвий ресурс. Досвідчені тренери дадуть усі необхідні рекомендації щодо кількості та частоти навантажень, порадять оптимальний раціон харчування. У фітнес-центрі знайдуть для себе заняття люди будь-якого віку та будь-якого фізичного розвитку.

Фізкультура і спорт, безсумнівно, роблять величезний внесок у зовнішність людини, але ніщо не зрівняється з професійним підходом до зовнішнього вигляду клієнта співробітників салонів краси, які проводять серії оздоровчих процедур для обличчя і тіла. Також у салонах краси допоможуть сформувати загальний образ клієнта, підкреслити стиль. Жителям міста пропонують свої послуги найкращі візажисти, перукарі, косметологи і масажисти.

Для тих, хто не мислить свого життя без подорожей, тур-агентства міста запропонують варіанти захопливих поїздок містами України та за кордон.

Залежно від того, якому виду туризму віддає перевагу людина, їй буде запропоновано розміщення і план поїздки. Туристичні агентства підберуть найкращий санаторій для оздоровлення або пансіонат для спокійного відпочинку та споглядання довкілля.

Серед запропонованих видів відпочинку кожен зможе знайти найзахопливіший для нього і провести своє дозвілля не тільки із задоволенням, а й з користю.

Показати
Топ 20 в січні 2024
Експерти Подивитись все