Оголошення про оренду, купівлю та продаж нерухомості у Кривому Розі

Я хочу
Нерухомість
Район
Ціна
Тип
Жилий комплекс
Стан
Кімнат
Автомісць
Поверх
Поверховість
ділянка
Загальна площа, кв.м.
Житлова площа, кв.м.
Площа кухні, кв.м.
Показати

Останні оголошення

Нерухомість

Квартирне питання рано чи пізно доводиться вирішувати кожній людині. Хтось хоче купити особисту нерухомість, щоб жити окремо від батьків, у когось збільшилася сім'я, тому потрібна більша житлова площа. Та й бізнесменам часто доводиться звертатися до ринку нерухомості, щоб винайняти презентабельний офіс чи орендувати виробничі площі. На допомогу людям, які зіткнулися з такими проблемами, ми створили розділ "Нерухомість у Кривому Розі".

На головній сторінці розділу ми створили форму для пошуку. Перед тим як почати переглядати оголошення, вам потрібно вибрати категорію об'єкта, що цікавить: приватний будинок, квартира, офіс, ділянка під забудову, гараж або комерційна нерухомість. Щорічно в місті зводяться нові будинки і будівлі різного цільового призначення. Усі нові споруди, де пропонується купити або орендувати площі, ми виділили в окрему категорію "Новобудови".

Житлова нерухомість може бути відібрана за багатьма параметрами: район міста, поверховість будинку, кількість кімнат, площа і ціна. Також тут можна вибрати об'єкти, продаж яких зараз актуальний. Окремо можна підібрати квартири, пропоновані в оренду на тривалий термін, або на добу.

Для приватних продавців нерухомості та агентств ми пропонуємо розмістити свою пропозицію в наш каталог на 0564.ua. Зробити це можна за допомогою кнопки "Додати оголошення". Тут важливо правильно вибрати категорію (оренда це буде або продаж), докладно описати умови угоди. Ціну продавець може встановлювати фіксовану або зробити примітку про договірну вартість, можливість торгу та інше. Наш сервіс дає змогу додавати фотографії об'єкта. Чим більше їх буде, тим привабливіше оголошення. Під час розміщення пропозиції ми рекомендуємо скористатися функцією "показати на карті". Тоді покупець зможе бачити місце розташування об'єкта прямо на сторінці з вашою інформацією.

Для того щоб усе місто Кривий Ріг звернуло увагу на ваше оголошення, можна скористатися платними послугами сайту. Ви самостійно можете вибрати спосіб, який здасться найефективнішим для реклами. Оголошення може потрапити в ТОП, бути опубліковане, як термінове або виділене в каталозі іншим кольором. Такі пропозиції завжди знаходяться на головній сторінці розділу, а кількість переглядів їх у вісім разів перевищує звичайні оголошення. Користуйтеся послугами нашого сайту в повному обсязі, і ваша угода відбудеться швидко і вигідно.

Показати
Я хочу
Нерухомість
Ціна
від
до
Валюта
Район
Показати
Відповідальний за розділ
Євгенія
При возникновении проблем с оплатой услуг, просим обращаться:
Телефон: (098) 286 94 85
Skype: live:content.citysites