Карта Кривого Рогу: пошук за назвою або адресою

Немає результатів

Карта Кривого Рогу

Навіть проживши довгий час у місті, багато його жителів не знають усіх його вулиць, проспектів, провулків. Здебільшого людина добре орієнтується тільки в місцях свого частого перебування, інші ж ділянки міського розташування досконально мало хто знає. Так, це не дуже й потрібно.

Жителям і гостям міста за необхідності зорієнтуватися на місцевості допоможе карта Кривого Рогу, на яку нанесені райони, вулиці, номери автомобільних доріг, великі промислові та житлові об'єкти. Знайти карту міста можна на міському порталі, на якому також викладено всю інформацію про підприємства та організації Кривого Рогу.

Як користуватися картою і що на ній можна знайти

В експлуатації електронна карта зручніша за паперову, користувач самостійно за допомогою клавіш комп'ютера може змінювати її масштаб, збільшуючи, зменшуючи загальну картину або окремі фрагменти.

З самого верху сайту розташовано рядок пошуку, в який користувач може ввести назву об'єкта, який він шукає, і за лічені секунди цей об'єкт буде йому представлений на схемі. За отриманою схемою легко визначається відстань до потрібної точки і прокладається оптимальний маршрут пішого або автомобільного проходження.

На міській електронній карті представлені житлові будинки, із зазначенням номерів, навчальні, комунальні, фінансові установи. Часто для швидкого пошуку банкоматів використовують електронну схему, зручну для перегляду в будь-якому типі мобільних гаджетів, від планшета до смартфона.

Для туристів цифрова схема розташування міських пам'яток - паличка виручалочка, яка допомагає не тільки максимально продуктивно провести час у незнайомому місті, а й знайти дорогу до готелю або хостелу.

Місцевим жителям, карта Кривого Рогу допомагає швидше запам'ятати нові назви вулиць, проспектів, провулків. Усі відомості, нанесені на схематичний план міста, постійно оновлюються і завжди актуальні.

Під час перейменування або зміни адреси будь-якої організації або підприємства всі нові дані одразу ж вносять у міський план. Якщо потрібно швидко знайти будь-яку компанію, що змінила свою адресу, зробити це можна скориставшись цифровою картою міста.

Картографічний сервіс має безліч переваг, зокрема він абсолютно безкоштовний і дає змогу швидко орієнтуватися на місцевості, мати інформацію про місцезнаходження будь-якого об'єкта, бути в курсі всіх змін у житті міста.

Показати