У кіно

анімація, пригоди, сімейний, США, 2023

Історія розповідає про кмітливу дівчину-ідеалістку, яка загадує настільки сильне бажання, що на нього відгукується космічна сила - маленька кулька безмежної енергії. Щоб врятувати свій народ, вони протистоять лихому королю. Адже коли воля однієї сміливої людини поєднується з магією, можуть відбуватися дивовижні речі.

драма, пригоди, фантастика, екшн, США, 2023

Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.

драма, історичний, США, Великобританія, 2023

Наполеон Бонапарт створив одну з найбільших імперій світу та увійшов у історію як законодавець та реформатор Європи. Однак все це не було самоціллю. Найбільшим прагненням Наполеона було підкорити серце Жозефіни, а потім – робити все, аби викликати її похвалу та захват.

пригоди, фантастика, екшн, США, 2023

Керол Денверс вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки їй доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту. Одного разу обов’язок кличе Капітан Марвел в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.

Кіно

Театри

Святкова розважальна програма з елементами живого вертепу

Відео

анімація, пригоди, сімейний, США, 2023
Історія розповідає про кмітливу дівчину-ідеалістку, яка загадує настільки сильне бажання, що на нього відгукується космічна сила - маленька кулька безмежної енергії.
27 - 29 листопада, 11:50, 13:40, 17:00
Афіша
Показати
Теги
Показати
Заклади
Показати
Заклади
Показати

Афіша Кривого Рогу

Похід до кінотеатру - одна з найулюбленіших розваг дорослих і дітей. Афіша Кривого Рогу постійно доповнюється прем'єрними показами новинок кіно та мультиплікації.

Багато людей люблять подивитися вдома на дозвіллі цікавий фільм. Але ніщо не може порівнятись із походом до кінотеатру, адже це ціле дійство. Великий екран, зручні крісла, якісний звук і зображення - завдяки всьому цьому фільм у кінотеатрі справляє на глядача більше враження, ніж під час перегляду в домашніх умовах. Після сеансу обов'язково потрібно зайти в улюблену кав'ярню і обговорити фільм із друзями, обмінятися думками та враженнями.

Для дітей похід до кінотеатру взагалі перетворюється на кумедну і захопливу пригоду, що включає в себе перегляд мультфільму і приємне проведення часу. У багатьох центрах, що мають кінотеатри, є дитячі майданчики, де діти, які прийшли з батьками на мультик, можуть познайомитися і разом пограти.

Афіші кіно представляють відвідувачам повний розклад сеансів, завдяки чому похід у кіно можна запланувати заздалегідь.

Що пропонують афіші Кривого Рогу

Звичайно ж, на кіноафішах представлений великий вибір фільмів, різних жанрів, але кінотеатром культурні заходи міста не обмежуються, на афішах висвітлюються також такі події як:

  • художні виставки;
  • анонси театральних вистав;
  • концерти співаків і музикантів;
  • виступи артистів розмовного жанру;
  • гастролі цирків.

З представлених варіантів кожен може вибрати цікавий захід для відвідування.

На виставках картин можна познайомитися з художниками, дізнатися багато цікавого про сучасне образотворче мистецтво. Художні майстерні міста пропонують усім охочим відвідати майстер-клас із живопису або з гончарного мистецтва. Майстер-класи можуть бути цікаві людям будь-якого віку і не вимагають особливих знань і навичок. Сертифікат на відвідування майстер-класу - гарна ідея подарунка на день народження, імениннику буде приємно долучитися до світу прекрасного.

До Кривого Рогу часто приїжджають на гастролі відомі виконавці сучасної та класичної музики, чиї концерти незмінно користуються популярністю у жителів міста. Дату їхнього приїзду можна дізнатися з анонсів на афішах міста.

Обравши захід для відвідування можна заздалегідь придбати на нього квитки онлайн. Цей спосіб купівлі квитків зручний тим, що не доведеться стояти в черзі до каси і, сплативши собі вхід на фільм або концерт, можна не турбуватися, що всі квитки будуть розпродані.

Показати
Фільтри