• Головна
  • Ще семеро захисників із Дніпропетровщини повернулися з російського полону
19:28, Сьогодні

Ще семеро захисників із Дніпропетровщини повернулися з російського полону

Фото Офісу Президента України

Фото Офісу Президента України

Ще семеро українських захисників із Дніпропетровської області повернулися додому в межах чергового обміну військовополоненими. 

У російській неволі вони провели чотири роки. Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.

«Дякую всім, хто щодня докладає зусиль, щоб повертати наших людей додому. Щоб родини, які так довго чекали, нарешті отримали найважливішу новину. Щоб ті, хто місяці й роки перебував у ворожих застінках, знову ступили на рідну землю та обійняли своїх близьких», – зазначив очільник ОВА.

Повернення українських військовополонених стало можливим завдяки роботі державних органів та міжнародних партнерів, які беруть участь у процесі обміну. Для звільнених військових попереду — медичне обстеження, реабілітація та довгоочікувана зустріч із рідними.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #полон #обмін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення