
Юрій Вілкул на рік призначив гендиректора КНП «Криворізька міська лікарня №5»

Криворізький міський голова, в.о. якого є Юрій Вілкул, видав розпорядження щодо кадрових змін у Комунальному некомерційному підприємстві «Криворізька міська лікарня №5». Згідно з документом, генерального директора Мудру Ларису Олександрівну було звільнено з посади 15 жовтня 2025 року відповідно до пункту 2 статті 36 КЗпПУ (закінчення строку дії контракту). Проте вже наступного дня, 16 жовтня 2025 року, її було призначено на ту саму посаду з укладенням нового контракту строком на один рік.
У Кривому Розі переуклали контракт із генеральною директоркою Комунального некомерційного підприємства «Криворізька міська лікарня №5» Криворізької міської ради.
Як зазначено в розпорядженні секретаря міської ради - в.о. міського голови Юрія Вілкула №237-р від 3 жовтня 2025 року, з 15 жовтня 2025 року Ларису Мудру звільнено з посади генеральної директорки лікарні №5 відповідно до пункту 2 статті 36 Кодексу законів про працю України.
Водночас із 16 жовтня 2025 року з нею укладено новий контракт строком на один рік — на посаду генеральної директорки цього ж закладу.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News
