• Головна
  • Житель криворізького села коригував комбіновані атаки росіян по Кривому Рогу та Кіровоградщині
14:36, 10 вересня 2025 р.

Житель криворізького села коригував комбіновані атаки росіян по Кривому Рогу та Кіровоградщині

Житель криворізького села коригував комбіновані атаки росіян по Кривому Рогу та Кіровоградщині

Контррозвідка Служби безпеки затримала у Криворізькому районі Дніпропетровські області ще одного російського агента. Він коригував комбіновані атаки рашистів по Кривому Рогу та сусідній Кіровоградщині.

За матеріалами справи, окупанти готувалися вдарити по енергооб’єктах, і щоб зробити це «в обхід» української ППО, агент мав виявити її локації, повідомляє пресслужба СБУ.

Як встановило розслідування, ворожим поплічником виявився 39-річний мешканець Криворізького району, який шукав «виходи» на російських спецслужбістів через Телеграм-канали. Згодом його завербував співробітник військової контррозвідки фсб.

За завданням окупантів агент почав рейсовими автобусами об’їжджати місцевість, де намагався виявити радіолокаційні станції та зенітно-ракетні комплекси ЗСУ.

Крім цього, під час повітряних тривог зловмисник фіксував маршрути бойових чергувань мобільних вогневих груп, які потрапляли до його уваги.

Зібрані відомості фігурант надсилав куратору у вигляді фото українських об’єктів з їхніми координатами на гугл-картах.

Зазначається, що співробітники СБУ затримали коригувальника за місцем проживання.

Під час обшуків у нього вилучено смартфон, на якому він зберігав агентурну інформацію та контактував з куратором від фсб.

"Слідчі Служби безпеки повідомили агенту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна. Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури", - йдеться у коментарі СБУ.

Житель криворізького села коригував комбіновані атаки росіян по Кривому Рогу та Кіровоградщині, фото-1

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #сбу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення