• Головна
  • Маскував камери під «шпаківні» та передавав дані про переміщення ешелонів ЗСУ: жителя Дніпра засуджено до 15 років тюрми
17:50, 26 серпня

Маскував камери під «шпаківні» та передавав дані про переміщення ешелонів ЗСУ: жителя Дніпра засуджено до 15 років тюрми

Маскував камери під «шпаківні» та передавав дані про переміщення ешелонів ЗСУ: жителя Дніпра засуджено до 15 років тюрми

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури довели вину чоловіка, який на завдання співробітників фсб рф збирав та передавав відомості про переміщення особового складу й військової техніки ЗСУ.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури.

У 2024 році мешканець Дніпра через месенджер Telegram встановив контакт із представником російських спецслужб. На завдання ворога він розмістив поблизу залізничних станцій у Синельниківському та Павлоградському районах шість прихованих камер, замаскувавши їх під «шпаківні» на деревах. Пристрої підключав до джерел живлення, аби забезпечити безперервну трансляцію відео ворогу.

Крім того, чоловік фіксував місця розташування військових автомобілів ЗСУ та передавав їх координати. За свою діяльність отримував «винагороду» у криптовалюті.

"Суд визнав його винним за ч. 2 ст. 111 КК України та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. До набрання вироком законної сили він перебуватиме під вартою. Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ у Дніпропетровській області", - йдеться у коментарі облпрокуратури.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #сбу #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення