Регулярне миття волосся природним чином змушує їх сушіння. Якщо влітку ця справа ще відносно проста, тому що волосся можуть висохнути самі, без використання яких-небудь механічних пристроїв, так взимку ходити з мокрою головою, навіть вдома, може призвести до, як мінімум, застуди. Якщо до цього додати любов до ходьбі в басейн, фен здається, просто необхідний. Як його вибрати, щоб не розчаруватися? Нижче ми наводимо кілька практичних порад. Вибрати фен у відповідності зі своїми вподобаннями Ви можете на сайті expert24.com.ua, де представлений великий асортимент.

Що повинний мати фен, який ми шукаємо?

Відповідна потужність

Це стандартний параметр вказаний у специфікації практично для кожного електричного пристрою. У разі фена дійсно має вирішальне значення. Як легко здогадатися, чим більша потужність, тим швидше ми зможемо висушити волосся. Швидке висихання волосся - це не тільки комфорт і зручність, але і здорові волосся. А це тому, що чим менше ми волосся будемо піддавати теплому обдуву, тим менше ймовірність того, що волосся стане ламким і пошкодженим. Як правило, для довгого і густого волосся бажано використовувати фен з потужністю, принаймні 1500-2000 Вт. У разі короткого волосся, швидко висушити їх можна також при використанні обладнання з трохи меншою потужністю.

Іонізація

Ви знаєте явище електризації волосся після сушки? Під впливом високої температури, на поверхні волосся утворюються позитивно заряджені електричні заряди – катіони. Саме вони відповідають за електризування волосся, що негативно позначається не тільки на їх зовнішній вигляд, але і ускладнює укладання відповідної зачіски. Функція іонізації робить, так що випускаються також і негативні заряди, які нейтралізують цей ефект. Спочатку технологія була доступна тільки в професійних пристроях, в перукарнях, зараз є також в побутових сушарках середнього класу.

Регулювання температури і сили повітряного потоку

 Чим більше можливостей, тим легше підібрати правильну комбінацію для себе так, щоб з одного боку не перегріти волосся, з іншого - працювати досить швидко. До речі, варто звернути увагу на вкрай важливу опцію - вентилятор холодного повітря. У багатьох пристроях, доступних на ринку установлена спеціальна кнопка спереду держателя, натиснувши на яку, запускається потік холодного повітря замість гарячого. Холодне повітря прекрасно зміцнює зачіску.