Принтери сьогодні мають найбільший попит периферійними пристроями, які необхідні, як студентам і учням шкіл, так і викладачам, офісним співробітникам і представникам інших професій. За допомогою принтера на аркуш паперу можна вивести будь-яке зображення або фото. Сьогодні дуже популярно роздруковувати свої фотографії на лазерних принтерах. Для цього знадобитися обзавестися спеціальний фотопапір.

Перед тим, як купити кольоровий лазерний принтер, варто ознайомитися з основними правилами, за якими слід здійснювати його покупку. Перш за все, варто визначитися з призначенням периферійного пристрою і продумати, для виконання яких функцій воно необхідне. Важливим фактором у цій справі відіграє формат друку. Є принтери, які друкують у всіх форматах, починаючи від А0 і закінчуючи А6. Тому, якщо ви розраховуєте роздруковувати на лазерному принтері брошури або листівки, зверніть на це увагу.

На окрему увагу заслуговує кольоровість друку принтера. На чорно-білому принтері можна буде друкувати документацію, графіки і таблиці. Якщо ж мова йде про друку фотографій і картинок, тут ніяк не обійтися без використання кольорового друкарського пристрою.

Актуальність покупки лазерного кольорового принтера
Лазерні кольорові принтери відмінно підійдуть для роздруківки документів, графічних схем або картинок. Вони мають високу швидкість друку і можуть впоратися з великими обсягами друкованої документації. Буде чудово, якщо в купується принтері, ви виявите функцію прямого друку.

Сучасні лазерні принтери, практично всі обладнані такою функцією. З її допомогою можна без підключення пристрою друку до ПК або ноутбука, роздрукувати необхідний файл. Для цього доведеться вставити USB флеш накопичувач в відведений гніздо, через нього також можна підключити до принтера фотоапарат або смартфон. Таким чином, можна заощадити багато часу для роздруківки потрібної картинки або фотографії.

Перед тим, як йти в магазин лазерним принтером, не зайвим буде перевірити в пристрої швидкість виведення друку на сторінку. Як правило, лазерні принтери набагато швидше струменевих агрегатів, виводять необхідну інформацію на друк. Розігрів стандартного лазерного принтера тривати від 5-ти до 25-ти секунд. Що стосується самої швидкості друку, принтери з лазерною технологією друку можуть роздруковувати по 12 сторінок формату А4 в хвилину. Є певні моделі, які друкують по 14-16 листів в хвилину, але за них доведеться віддати значну ціну.

Швидкодрукуючі принтери використовуються в офісах, де постійно потрібно роздрукувати документацію, і довго чекати - просто немає часу. Для домашнього користування, даний параметр не так важливий. Для покупки додому, цілком підійде звичайний лазерний кольоровий принтер, зі стандартними технічними характеристиками і прийнятною ціною.