Що ж таке «Зелений тариф» під електроенергію? Давайте з Вами розберемося. Це обладнання і монтаж сонячних електростанцій під «Зелений тариф». Встановлюються спеціальні сонячні модулі (в Україні дозволено до 30 кВт). Що дозволить Вам добре економити. На сьогоднішній день ціна за 1 квт становить 0,19 євро. Це дуже вигідно і окупається мінімум за три роки. Переваги мережевої станції «Зелений тариф»:
1. Тариф – тариф є дуже вигідним і окупається в найшвидші терміни.
2. Комплектація – компанія використовує все обладнання від провідних світових виробників: «JaSolar», «Altek», «JinkoSolar», «Perligt solar», «Sharp», «Omron», «Reffusol», «SMA», «Steka», «ABB», «Voltronik Power», «LogicPower», а так само багатьох інших.
3. Окупність – така електростанція дуже швидко окупається. У середньому окупити її можна приблизно за п'ять років.
4. Документація – абсолютно на все є повний пакет документації, сертифікатів та інше. Тому тут хвилюватися не варто.
  Розкажемо про компанію «Правильне електроспоживання». Компанія «Правильне електроспоживання» на ринку в Україні працює вже більше п'яти років. За цей час щорічно тут обслуговується від шести тисяч постійних клієнтів, які довіряють компанії і залишають за собою тільки позитивні відгуки. Чому ж варто звернутися в компанію «Правильне електроспоживання»: 1. Тільки у компанії «Правильне електроспоживання» працюють справжні висококваліфіковані фахівці, які мають вищу спеціальну освіту і великий досвід роботи в цій сфері.
3. Тут завжди допоможуть Вам вирішити будь-яке питання, а головне швидко та якісно.
4. У компанії обслуговується велика кількість клієнтів, більшість із них стали постійними.
5. Тільки у компанії «Правильне електроспоживання» Ви зможете побачити якісну та оригінальну продукцію від провідних світових виробників.
6. На сайті компанії є каталог з великим асортиментом товару.
7. Сама доступна цінова політика, а так само гнучка система знижок.
8. Будь куплений товар у компанії Ви зможете повернути або зажадати заміну протягом чотирнадцяти днів.
   Виходячи із всієї інформації можна зробити висновок: компанія «Правильне електроспоживання» має всі головні переваги, завдяки чому вона стала однією з кращих компаній на Ринку в Україні і звертаючись до них Ви отримаєте тільки задоволення. Приємних покупок!