Знайти гідного вітчизняного постачальника виробничих світлодіодних світильників ще не так давно було дуже важко. Багато відомих підприємств розпочинали виготовлення сучасних енергоефективних ламп, але далеко не всім вдалося досягти успіху. Так було до 2014 року, доки найбільший український виробник автомобільної електроніки — компанія "ВТН" не запустила інноваційну технологію виготовлення LED-освітлення серії А36.

Буквально за два роки інженерам "ВТН" вдалося досягти майже неможливого: впровадити повний цикл виготовлення світлодіодних світильників від лиття корпусу та комплектуючих до розробки електронних драйверів і тестування готової продукції. Звичайно, сьогодні асортимент LED-продукції бренда значно ширший, і на міжнародній виставці LedExpo 2016 світлотехнічне обладнання "ВТН" було відзначено дипломом, що свідчить про прийняття та схвалення українського виробника на міжнародному рівні.

Світлодіодні світильники "ВТН": особливості та переваги

1. Чітка кольоропередача. Індекс передачі кольору світильників А66 та А36 — Ra>80. Вони не потребують додаткових фільтрів, коригуючих колір. Їх спектр роботи максимально наближений до природнього, тому не втомлює зір навіть в умовах постійної зосередженості на виробничому процесі. Ці властивості світла вкрай важливі для магазинів, художніх офісів, виставкових центрів, торгових залів та майстерень.

2. Економія електроенергії. Світлодіодні світильники відрізняються від альтернативних типів ламп високою світловою ефективністю (клас А+). Вони мають у 7-8 разів вищий рівень співвідношення світового потоку до спожитої електроенергії, ніж лампи розжарювання (13 лм/Вт і 100 лм/Вт).

3. Безпечність та екологічність. LED-лампа не містить ультрафіолетової складової, ртуті та інших речовин, що потребують спеціальної утилізації. Це безпечно для здоров’я людини та оточуючих предметів. Наприклад, ультрафіолет негативно впливає на тканини, фарбу та пластик. Під дією його променів вигоряють барвники.

4. Зручність використання. Світлодіодні світильники не мерехтять та відрізняються направленим, рівномірним потоком світла. В комплексі з різноманітними варіантами дизайну та кріплення вдається втілювати в життя найсміливіші схеми освітлення виробничого приміщення.

Спробуйте світлодіодні світильники від українського виробника "ВТН" та переконайтесь, що якісне освітлення можна придбати за доступну ціну. Детальніша інформація про компанію є на сайті http://vtnled.com/, де виробництво led світильників проілюстровано схемами і розрахунками.