Питання про те, чи можлива установка кондиціонера своїми руками турбує, перш за все власників новеньких спліт-систем, які вже встигли ознайомитися з розцінками на монтажем кліматичної техніки. Дійсно, численні фірми, які виконують монтаж кондиціонера ціна львів досить високо оцінюють свої послуги по установці кондиціонерів, посилаючись на складність монтажу, необхідність застосування дорогого вузькоспеціалізованого обладнання та обов'язкову високу кваліфікацію фахівців. З останнім твердженням не посперечаєшся.

Тільки новоспеченим власникам кондиціонерів все ж цікава можливість самостійної установки, по-перше, як перспектива реальної економії на оплаті послуг з монтажу, по-друге, як зручний випадок закріпити власні вміння та навчитися чомусь новому. Чи можна засуджувати прагнення нашої людини докопатися до суті питання, щоб зрозуміти, як встановити кондиціонер самостійно, виконати монтаж теплових насосів львів ціна і зробити монтаж самому, не гірше ніж справжній майстер? Якщо прагнення супроводжує здатність реально оцінювати рівень своїх умінь та можливостей, то йому ціни немає! Викладена нами інформація про те, як правильно встановити кондиціонер, допоможе вам реально оцінити обсяг робіт з монтажу та розміряти свій рівень майстерності з необхідним.

Потрібні інструменти і обладнання на монтаж систем опалення: перфоратор з бурами, електродриль, вакуумний насос, труборіз, вальцювання, рівень, динамометричний ключ, манометричний колектор. Слюсарний інструмент для установки кондиціонерів, також буде не зайвим (плоскогубці, викрутки, молоток).

Вибираючи місце установки, як для внутрішнього, так і зовнішнього блоків, враховуйте наступні моменти: важливо продумати можливість вільного доступу до приладу (для проведення поточних робіт з чищення та заміни фільтрів).