Сучасне суспільство має потребу в гарячій воді, людям потрібні максимальні зручності для комфортного існування. Тому останнім часом бойлери стали користуватися величезним попитом, тому що з їх допомогою гаряча вода в будинку є завжди. В користуванні вони досить прості і зручні. Водонагрівач, або бойлер – це спеціальний пристрій, який нагріває необхідну кількість води до тієї температури, яка потрібна.

Які бувають бойлери.

Водонагрівачі діляться на кілька видів, кожен потрібен для певних умов:

 - Водонагрівачі електричні накопичувальні. У них для нагрівання води використовується ТЕН.

 - Нагрівачі води газові накопичувальні. В них воду нагріває газовий пальник. Їх розрізняють по камерах згоряння. Буває відкрита і закрита камера. Закопаної не потрібно допоміжної подачі кисню.

 - Водонагрівачі газові проточні. Ці колонки відомі багатьом. Вони досить прості і безпечні в експлуатації.

Також ви можете купити розширювальні баки для опалення львів.

Водонагрівачі електричні проточні. Ці нагрівачі є досить компактними. Для їх роботи потрібен сильний напір, також вони споживають багато електроенергії.

В нашому магазині ви можете купити водонагрівачі електричні львів дуже вигідно.

Водонагрівачі непрямого типу. Для їх роботи не потрібно підключення електрики і газу. Для їх роботи потрібно тепло, які виробляються іншими джерелами електроенергії. Їх приєднують до опалювального котла. Зручно їх встановлювати, якщо у вас автономне опалення.

Великій вибір водонагрівачів пропонує інтернет-магазин опалення.

Самий популярний тип бойлерів, які використовуються в побутових цілях – це електричний водонагрівач, у якого є накопичувальний бак, в якому за допомогою тена до потрібної температури нагрівається вода. Тен – теплової енергетичний нагрівач. Такі водонагрівачі діляться на два типу.