Багато українців насторожено ставляться до державних лікарень і вважають за краще довіряти своє здоров'я приватним клінікам. Це не дивно, якщо врахувати ту кількість переваг, які дає це рішення. Так, приватні клініки набагато краще обладнані, тут більш уважний сервіс, ретельно відібрані співробітники. Прийоми здійснюються за попереднім записом, тому не доводиться довго чекати в черзі з іншими пацієнтами. Та й сам запис проходить швидко і просто. Тим більше що тепер його виконати можна навіть через Інтернет – для цього треба перейти на портал likarni.com. За допомогою сервісу ви зможете записатися на прийом до будь-якого приватного лікаря Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Чернігова, Одеси і т.д.

Але як же вибрати відповідну клініку? Вирішити це питання теж допомагає сервіс Likarni. Тут передбачені рейтинги медичних центрів і лікарів. Вони складаються з урахуванням якості сервісу, досвіду і кваліфікації лікарів, оснащення, ставлення до пацієнтів, відповідності вартості наданих послуг. Таким чином, вам буде нескладно визначитися з лікарем.

На порталі надана досить докладна інформація про медичні центри. В тому числі, вказані актуальні ціни на послуги. Ви можете сортувати пропозиції по вартості, щоб вибрати відповідний вам за ціною варіант. Також обов'язково треба заглянути в розділ «Акції», перш ніж записуватися в одну з клінік. Деякі медичні центри час від часу роблять знижки на свої послуги.

Запис до лікаря завдяки сервісу лікарні проходить просто і дуже швидко. Після того, як ви виберете фахівця, потрібно буде заповнити форму. У ній треба вказати свій контактний телефон. Через деякий час з вами зв'яжуться для того, щоб вибрати відповідний час прийому і уточнити важливі нюанси. Послуга online-записи абсолютно безкоштовна. Сервіс не передбачає ніяких прихованих комісій.

Каталог лікарів на порталі дійсно солідний. Тут є інформація про хірургів, мамологів, дерматологів, ортопедів, отоларингологів. Також сервіс передбачає запис до косметологів і стоматологів. Вам треба просто вибрати цікавий напрям медицини і система видасть вам перелік відповідних фахівців.

Іноді хвороба розвивається непомітно. Саме тому важливо регулярно проходити обстеження, щоб виявити недугу на ранній стадії. Тоді іі простіше і дешевше вилікувати. Список діагностичних центрів також представлений на порталі Likarni. Є інформація про те, де можна пройти КТ, рентген, дуплексне сканування, УЗД, МРТ, флюорографію. Вказані розцінки клінік.