Маршмеллоу що це? Насправді це слово прийшло з англійської мови й означає зефір. Як це ні дивно, але, незважаючи на переклад, це не зовсім зефір, так як при його приготуванні не використовуються деякі інгредієнти. Наприклад, всіма улюблені яйця не використовуються при його приготуванні. Дуже смачний маршмеллоу ви можете придбати в нашому магазині http://bilka.ua/pechyvo/

Маршмеллоу що ж це таке? По консистенції виглядає воно звичайно ж, як звичайний зефір, але за зовнішнім виглядом більше нагадують цукерки. Склад таких цукерок-зефіру наступний, це може бути цукор або кукурудзяний сироп, харчовий крохмаль, вода, желатин, декстроза, ароматизатори. Вся ця консистенція збивається до пінистого стану. Ось тому маршмеллоу здається смачніше і легшим звичайного зефіру. Дослівно маршмеллоу перекладається, як мальва болотна або інша назва алтей. Алтей – це рослина, з кореня якого виготовляли клейку масу, яка довгий час заміняла желатин і подібні речовини.

Маршмеллоу (за деякими джерелами – маршмеллоу) почали виробляти в США в середині минулого століття. Завдяки новітній технології, яка називається «видавлювання» і полягає в тому, що в'язкий розплавлений матеріал пропускається крізь отвори в спеціальному пристрої, вдалося довести процес виготовлення маршмеллоу до досконалості. Першими, маршмеллоу стали випускати американці, зокрема фірма «Крафт». Це були вже схожі на сучасні зефір цукерки, які припали до смаку американцям і стали користуватися заслуженою популярністю. Назвати американців винахідниками маршмеллоу не можна, так як ще стародавні єгиптяни виготовляли з кореня алтея різні солодощі, а ось те, що ми знаємо тепер, під цією назвою, вперше було винайдено у Франції.

На сьогоднішній день існує багато видів маршмеллоу, вони бувають різних смаків, виду, їх люблять і дорослі і діти. Улюблені ласощі дітей – це маршмеллоу, які можна додавати в чашку з гарячою кавою або какао. Американці, наприклад, смажать маршмеллоу на вогнищі, до утворення легкої скоринки. Навіть в домашніх умовах можна приготувати маршмеллоу, це не важко, рецептів багато в глобальній мережі інтернет. У маршмеллоу – багато застосувань: для прикраси тортів, морозива, різних десертів. Здатність маршмеллоу незвично реагувати на зміну температури, підказала (історія замовчує кому) щасливе ідею використовувати зефірінки як доповнення до кави.