
З російського полону звільнено 160 військових, які були у неволі ще з 2022 року, - ФОТО, ВІДЕО

Фото Telegram Володимира Зеленського
Сьогодні, 26 червня, з полону звільнено 160 військових. Усі вони були у неволі ще з 2022 року.
Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках, повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Він подякував усім, хто працює над поверненням українців з російського полону.
"Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних", - наголосив Зеленський.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News