• Головна
  • З російського полону звільнено 160 військових, які були у неволі ще з 2022 року, - ФОТО, ВІДЕО
17:07, Сьогодні

З російського полону звільнено 160 військових, які були у неволі ще з 2022 року, - ФОТО, ВІДЕО

Фото Telegram Володимира Зеленського

Фото Telegram Володимира Зеленського

Сьогодні, 26 червня,  з полону звільнено 160 військових. Усі вони були у неволі ще з 2022 року.

Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках, повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Він подякував усім, хто працює над поверненням українців з російського полону.

"Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних", - наголосив Зеленський.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #полон #обмін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення