• Головна
  • У Кривому Розі продають комунальну будівлю з інфраструктурою на Світальського: стартова ціна — понад 344 тис. грн, - ФОТО
11:28, Сьогодні

У Кривому Розі продають комунальну будівлю з інфраструктурою на Світальського: стартова ціна — понад 344 тис. грн, - ФОТО

У Кривому Розі продають комунальну будівлю з інфраструктурою на Світальського: стартова ціна — понад 344 тис. грн, - ФОТО

У Кривому Розі виставили на приватизацію нежитлову будівлю з огорожею та воротами на вулиці Миколи Світальського. Об’єкт комунальної власності загальною площею понад 290 кв. м планують продати через електронний аукціон зі стартовою ціною понад 344 тис. грн. Подати пропозиції можна до 17 червня 2026 року, а сам аукціон відбудеться 18 червня.

Управління комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради виставив на продаж нежитлову окремо розташовану будівлю з інфраструктурою за адресою: вул. Миколи Світальського, буд. 7-А,. Про це повідомляє 0564.ua. посилаючись на сайт "Прозорро.Продажі".

Загальна площа нерухомості -  291,1 кв. м:

  • -огорожа №1 площею 34,0 кв. м,
  • огорожа №3 площею 30,0 кв. м,
  • хвіртка №2 – 1 штука,
  • ворота №4 площею 8,5 кв. м.

Ознайомитись з об’єктом можна в робочі дні з 08-30 до 17-00 год., перерва з 12-30 до 13-00 год., за місцем його розташування, попередньо звернувшись до обслуговуючого комунального підприємства: «Парковка та реклама» Криворізької міської ради, контактна особа Єфимчук Дар’я – телефон: 0676212535.

"Відповідно до рішення міської ради від 29.04.2026 №4491 «Про приватизацію об’єкта нерухомого майна комунальної власності Криворізької міської територіальної громади за адресою: вул. Миколи Світальського, буд. 7-А, м. Кривий Ріг»: у разі, якщо приватизація об’єкта шляхом продажу на електронному аукціоні (викуп) не відбудеться, припинити приватизацію об’єкта та відмінити електронні аукціони зі зниженням стартової ціни (на 50%) і за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій, про що видати відповідний наказ", - зазначили організатори аукціону.

Умови продажу об'єкта:

  • так як об'єкт не має соціально-культурного призначення, приватизація відбувається без збереження профілю діяльності та його терміну;
  • дотримання покупцем санітарно-екологічних та протипожежних норм експлуатації об'єкта, утримання прилеглої території у належному санітарному стані;
  • покупець бере на себе витрати пов'язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу об'єкта;
  • покупець відшкодовує КП «Парковка та реклама» Криворізької міської ради понесені витрати на підготовку об'єкта до приватизації, а саме: 655 грн. 08 коп. (з ПДВ) за проведення незалежної оцінки та рецензування основних засобів; 1419 грн. 22 коп. (з ПДВ) за проведення технічної інвентаризації.

Стартова ціна продажу - 344 303,84 грн без ПДВ.

Кінцевий строк подання цінових пропозицій - 17.06.2026 20:00.

Дата проведення аукціону - 18.06.2026 11:05.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #продажКомунальногоМайна #комунальнаВласність #нежитловеПриміщення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення