• Головна
  • Поліція працює на місці ворожого обстрілу Дніпра – постраждали три людини, - ФОТО
11:28, Сьогодні

Поліція працює на місці ворожого обстрілу Дніпра – постраждали три людини, - ФОТО

Поліція працює на місці ворожого обстрілу Дніпра – постраждали три людини, - ФОТО

У Дніпрі після нічної атаки російських військ постраждали троє людей, пошкоджено житлову багатоповерхівку та адміністративну будівлю. На місці обстрілу працюють правоохоронці, які документують наслідки та приймають заяви від постраждалих.

Поряд з місцем ураження поліцейські розгорнули пункт прийому звернень громадян, де люди можуть подати заяви щодо пошкодженого майна. Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в Дніпропетровській області. 

Вночі, 15 квітня, російські війська здійснили повітряну атаку по місту Дніпро. Внаслідок обстрілу зазнала пошкоджень 9-поверхова житлова новобудова та адміністративна будівля. Виникла пожежа.

Через атаку постраждали три людини – дві жінки та чоловік. Їм надали медичну допомогу.

Зараз на місці працюють слідчо-оперативні групи поліції. Правоохоронці документують наслідки ворожої атаки, фіксують пошкодження та збирають речові докази воєнного злочину. 

Людям надається вся необхідна допомога.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дніпропетровщина #військоваАгресіяРФ #кримінал #обстріли #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення