• Головна
  • На Донеччині загинув захисник України з Кривого Рогу Сергій Роєнко
20:44, Сьогодні

На Донеччині загинув захисник України з Кривого Рогу Сергій Роєнко

Фото АМКР

Фото АМКР

На Донеччині загинув захисник України з Кривого Рогу Сергій Роєнко.

Сергій Роєнко загинув 26 липня 2024 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Іванівка Покровського району Донецької області, повідомляє пресслужба «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У компанії Сергій працював електромонтером цеху ремонтів ланцюгів управління технологічними процесами ремонтного виробництва.

«Сергій обслуговував системи протипожежного захисту на нашому підприємстві, – говорить начальник ЦРЛКТП Роман Кучер. – Це надзвичайно відповідальна робота, адже від стану систем, від того, як швидко та якісно вони спрацюють, залежать життя людей. І він робив свою справу добре, без нарікань. А ще раніше Сергій ремонтував системи контрольно-вимірювальних приладів та автоматизації технологічних процесів. Він мав найвищий шостий розряд електромонтера, прагнув до розвитку та вдосконалення. Сергій був комунікабельним, міг запросто підняти настрій колег жартами, гумором. Його загибель – важка втрата для всіх нас. Завжди пам’ятатимемо нашого захисника, чудову людину».

Вічна пам’ять Герою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #втрати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Кривий Ріг ніколи не забуде своїх земляків, які віддали найцінніше – життя, за незалежність та суверенітет України, за мир та спокій у наших будинках. Ми завжди пам'ятатимемо хлопців, які загинули у російсько-українській війні.
Оголошення