• Головна
  • Внаслідок атаки російської армії на Дніпропетровщину одна людина загинула, одна – дістала поранень
18:46, Сьогодні

Внаслідок атаки російської армії на Дніпропетровщину одна людина загинула, одна – дістала поранень

Внаслідок атаки російської армії на Дніпропетровщину одна людина загинула, одна – дістала поранень

Російські війська понад 40 разів атакували Синельниківський та Нікопольський райони авіабомбами, артилерією і FPV-дронами. У громадах зруйновані житлові будинки, гімназія, будинок культури та об’єкти цивільної інфраструктури. На жаль, одна людина загинула, ще одна — дістала поранення.

Ворог ронад 40 разів атакував два райони авіабомбами, артилерією та FPV-дронами. Одна людина загинула, одна – дістала поранень. Про це повідомив начальник ДніпроОВА Олександр Ганжа.

На Синельниківщині – Покровську і Межівську громади. Пошкоджені оселі, будинок культури, гімназія та авто. На жаль, одна жінка загинула. Інша – поранена. 

На Нікопольщині під ударом були сам Нікополь, Марганецька, Покровська, Червоногригорівська, Мирівська громади.

"Понівечені понад 10 приватних будинків та багатоповерхівка, підприємство, центр соцзахисту, знищений гараж", - додав очільник ОВА.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дніпропетровщина #військоваАгресіяРФ #ОлександрГанжа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення