
Бюджетні рішення січневої сесії Криворізької міськради
Ліквідація наслідків російських атак, підтримка оборони, освіти й медицини – пріоритетні на сьогодні напрямки роботи міської організації партії «Слуга Народу»:
На пленарному засіданні міської ради Кривого Рогу ухвалили низку рішень з фінансування ключових напрямків міського життя з особливим акцентом на підтримку стійкості в умовах війни. Підтримали бюджетні зміни й депутати від «Слуги Народу».
У міському бюджеті враховано субвенції з державного та обласного бюджетів, а саме:
1,055 млрд грн – освітня субвенція;
4,9 млн грн – заробітна плата педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсних центрів;
120,9 млн грн – доплата педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти;
114 млн грн – харчування учнів закладів загальної середньої освіти;
4,4 млн грн – забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів.
З обласного бюджету 200 млн грн буде спрямовано на підтримку міських комунальних підприємств критичної інфраструктури («Криворіжтепломережа» та «Кривбасводоканал»), 861 тис. грн – для медичного обслуговування постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, 14,3 млн грн – на виконання доручень виборців депутатами обласної ради.
З міського бюджету кошти спрямовуються на заходи, серед яких зокрема:
111,4 млн грн – підтримка малозахищених верств населення;
27,4 млн грн – усунення аварій в закладах освіти після російських обстрілів, ремонти покрівель, а також придбання генераторів та обладнання для теплових пунктів в 29-ти закладах;
2,2 млн грн – завершення ремонту ліфтів в двох лікарнях міста, а також проведення поточних ремонтів та придбання обладнання;
49,1 млн грн – субвенція державному бюджету силам безпеки та оборони;
29,8 млн грн – поповнення міського матеріального резерву для вирішення невідкладних питань, спричинених військовими діями, запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також субвенція обласному бюджету;
18,4 млн грн – придбання запчастин для ремонту трамвайних вагонів, ремонту автобусів, контактної мережі та охорона станцій швидкісного трамваю;
30,9 млн грн – усунення аварійності в житловому фонді після обстрілів;
17,6 млн грн – бюджетам районів для продовження робіт з усунення наслідків ракетних обстрілів, створення центру надання послуг населенню та заходів з благоустрою.
«Сьогодення рішуче змінює пріоритети. Всі витрати мають бути направлені на боротьбу з ворогом та наслідками його неадекватної поведінки. Але є сфери, які за будь-яких умов мають розвиватися, адже є гарантіями нашого майбутнього», зазначила членкиня політради міської організації партії «Слуга Народу», депутатка Криворізької міськради Ірина Жеретовська.
