• Головна
  • У Кривому Розі затримали чоловіка, який отримав наркотики через поштомат, - ФОТО
15:00, 27 жовтня 2025 р.

У Кривому Розі затримали чоловіка, який отримав наркотики через поштомат, - ФОТО

У Кривому Розі затримали чоловіка, який отримав наркотики через поштомат, - ФОТО

У Кривому Розі поліцейські викрили 27-річного чоловіка, який отримав через поштомат коробку з психотропною речовиною PVP, захованою серед штучного наповнювача. Правоохоронці вилучили близько кілограма кристалічної речовини, призначеної для подальшого збуту.

27-річний зловмисник через поштомат забрав картонну коробку зі штучним наповнювачем, всередині якої була захована психотропна речовина PVP. Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Дніпропетровській області. 

23 жовтня на одній із вулиць Покровського району міста співробітники відділення поліції № 3 Криворізького районного управління поліції спільно з поліцейськими управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Дніпропетровській області задокументували незаконну діяльність 27-річного фігуранта. Слідством встановлено, що у коробці зберігалися сліп-пакети з речовиною кристалічного походження загальною вагою близько кілограма з метою подальшого збуту на території району.

"Поліцейські затримали фігуранта в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України", - зазначили правоохоронці.

Наразі слідчі повідомили чоловікові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання та зберігання особливо небезпечних психотропних речовин з метою збуту) Кримінального кодексу України.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #кримінал #наркотики #поштомат #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення