• Головна
  • У Дніпрі сталась сутичка між перехожими і військовослужбовцями ТЦК та СП: правоохоронні органи з'ясовують обставини
11:25, 19 жовтня

У Дніпрі сталась сутичка між перехожими і військовослужбовцями ТЦК та СП: правоохоронні органи з'ясовують обставини

Фото: Сухопутні війська

Фото: Сухопутні війська

У Дніпрі виник конфлікт за участі військовослужбовців ТЦК та СП.

Про відео події, яке  поширюють в інтернеті, повідомляє Дніпропетровський обласний ТЦК та СП.

Для запобігання розповсюдженню викривленої та недостовірної інформації тут пояснили, що військовослужбовці ТЦК та СП отримали від представників Національної поліції України інформацію про те, що поблизу магазину “Сільпо” на вулиці Новокримській перебуває громадянин, який знаходиться в розшуку за порушення правил військового обліку. 

Представники ТЦК та СП прибули на місце, де було виявлено порушника, та запропонували йому проїхати до ТЦК та СП для перевірки їнформації.

"Проте громадянин почав поводити себе агресивно, провокувати бійку з працівниками ТЦК та СП та представниками Нацполіції, підбурювати оточуючих до вчинення протиправних дій. До конфлікту приєдналися перехожі, які намагалися звільнити правопорушника, напали на правоохоронців та військових, завдали кілька ударів військовослужбовцям, пошкодили службовий автомобіль", - зазначається в офіційному коментарі.

В обласному ТЦК та СП наголосили, що, незважаючи на протиправні дії окремих громадян, порушника військового обліку було доставлено до територіального центру комплектування. Обставини інциденту зараз вивчають, у тому числі правоохоронні  органи, які будуть ухвалювати рішення щодо кваліфікації дій громадян.

"Просимо максимально виважено ставитись до будь-яких матеріалів, що публікуються в мережі “Iнтернет”, і чекати на повну інформацію з офіційних джерел. Повідомляємо, що керівництво Дніпропетровського обласного ТЦК та СП постійно контролює дотримання службової дисципліни. Усі резонансні випадки, які можуть свідчити про перевищення повноважень, підлягають ретельним внутрішнім перевіркам для надання об’єктивної правової оцінки діям військовослужбовців", - закликають громадян.

Водночас тим, хто став свідком правопорушень чи конфліктних ситуацій, пропонують звертатись до правоохоронних органів або на гарячі лінії:

  • Командування Сухопутних військ ЗС України: 0 800 301 937;
  • Дніпропетровський ОТЦК та СП: 0 800 507 089.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #мобілізація #тцк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення