
Увага, розшук! У Кривому Розі зник 14-річний Сергій Васильченко, - ОНОВЛЕНО

У Кривому Розі зник 14-річний Сергій Васильченко, який 22 вересня пішов з місця навчання в Покровському районі та досі не повернувся. Підліток залишив свій телефон у класі. Поліція просить повідомити будь-яку інформацію про його місцезнаходження.
"Знову зникла дитина! 14-річний Сергій Васильченко пішов з місця навчання в Покровському районі і не повернувся. За нашою інформацією, свій телефон лишив у класі", - повідомили в пресслужбі ГУНП в Дніпропетровської області.
Прикмети: на вигляд 14-15 років, на зріст – 170 см худорлявої статури, волосся світло – русявого кольору, очі блакитного кольору.
Одяг: темно-сірі джинси, синя куртка з зеленими, червоними та блакитними смужками. Кросівки чорного кольору з білою смугою.
Особливі прикмети: має пірсинг під верхньою губою.
Якщо вам щось відомо, телефонуйте 067 110 16 42 або 102.
Оновлено!
"Хлопця розшукали, з ним все добре", - повідомили о 16:41 в поліції.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News
