
У Кривому Розі кадрові зміни: Юрій Вілкул призначив нового директора комунального підприємства

У Кривому Розі відбулися кадрові зміни в керівництві комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг».
Згідно з розпорядженням міського голови №215-р від 3 вересня 2025 року, Ігоря Лашина звільнили з посади директора КП «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг» 9 вересня 2025 року у зв'язку із закінченням терміну дії його контракту. Про це повідомляє 0564.ua, посилаючись на сайт виконкому Криворізької міськради.
Натомість, Анатолія Онуфрієва призначили новим керівником підприємства. Він приступив до виконання обов’язків з 10 вересня. Його контракт укладено до 9 березня 2026 року.
У розпорядженні також зазначено, що Ігор Лашин повинен передати новому директору всю документацію, печатки та штампи підприємства. Копії актів приймання-передачі мають бути надані до управлінь комунальної власності та транспорту міської ради до 9 вересня.
Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника міського голови. Документ підписав в.о. міського голови, секретар міськради Юрій Вілкул.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News
