• Головна
  • У Кривому Розі виявили подружжя нелегалів із Узбекистану, - ФОТО
18:15, 2 серпня

У Кривому Розі виявили подружжя нелегалів із Узбекистану, - ФОТО

У Кривому Розі виявили подружжя нелегалів із Узбекистану, - ФОТО

У Кривому Розі міграційники виявили подружжя громадян Узбекистану, які незаконно перебували на території України без правових підстав і джерел доходу. Порушників притягнули до адміністративної відповідальності та зобов’язали повернутися до країни походження до 29 серпня.

Протидія неврегульованій міграції залишається одним з основних напрямків роботи Державної міграційної служби. Про це повідомляє Міграційна служба Дніпропетровської області.

Так, 31 липня працівники відділу №8 у м. Кривому Розі ГУ ДМС у Дніпропетровській області виявили подружжя громадян Республіки  Узбекистан, які не мають законних підстав для перебування на території України, а також в них відсутні законні джерела заробітку в нашій країні. 

"Згідно з чинним законодавством, за порушення правил перебування в нашій державі зазначених громадян притягнули до адміністративної відповідальності, а також ухвалили рішення про їх повернення до країни походження у термін до 29 серпня поточного року", - заначили в Міграцйній службі. 

Варто зазначити, що незаконне перебування громадян інших країн на території України є порушенням Законодавства нашої держави, а також це може створити потенційну загрозу для національної безпеки та громадського порядку. Саме тому Державна Міграційна служба України, згідно зі своїми повноваженнями, вживає всіх необхідних заходів для запобігання та не допущення таких порушень.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #міграційнаСлужба #нелегали #Узбекистан
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення