• Головна
  • Нервував при появі поліції — у криворіжця виявили підозрілу речовину
17:20, 1 серпня

Нервував при появі поліції — у криворіжця виявили підозрілу речовину

Нервував при появі поліції — у криворіжця виявили підозрілу речовину

У Кривому Розі патрульні виявили в чоловіка речовину, схожу на наркотик. Підозрілу поведінку перехожого зафіксували під час патрулювання в Покровському районі. Під час поверхневої перевірки у нього знайшли сліп-пакет із кристалічною речовиною білого кольору. На місце викликали слідчих.

Речовини, ймовірно наркотичного походження, виявили патрульні у криворіжця. Про це повідомили в пресслужбі ППП Кривого Рогу. 

Днями під час патрулювання в Покровському районі, поліцейські звернули увагу на підозрілого чоловіка, який помітивши працівників поліції почав нервувати. 

"Інспектори підійшли до громадянина та згідно ст.34 ЗУ"ПроНП" провели поверхневу перевірку, під час якої виявили сліп-пакет з кристалічною речовиною білого кольору схожою на наркотичну", - зазначили в патрульній поліції.

На місце події викликано слідчо-оперативну групу. 

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Нервував при появі поліції — у криворіжця виявили підозрілу речовину, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #патрульнаПоліція #наркотики #кримінал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення