• Головна
  • "Важко дивитись, як діти прощаються з батьком": евакуація зі сходу Дніпропетровщини не зупиняється ні на день, - "Проліска - Дніпро", - ФОТО
20:15, 25 липня

"Важко дивитись, як діти прощаються з батьком": евакуація зі сходу Дніпропетровщини не зупиняється ні на день, - "Проліска - Дніпро", - ФОТО

"Важко дивитись, як діти прощаються з батьком": евакуація зі сходу Дніпропетровщини не зупиняється ні на день, - "Проліска - Дніпро", - ФОТО

Евакуація зі сходу Дніпропетровщини не зупиняється ні на день. Гуманітарна місія "Проліска" завдяки фінансуванню Гуманітарного фонду для України, за координації Управління ООН з координації гуманітарних справ продовжує вивозити мирних жителів із прифронтових громад, де щодня зростає небезпека через наближення лінії фронту.

Сьогодні дніпровська команда евакуювала 35 людей, повідомляє "Проліска Дніпро".

Серед евакуйованих - 16 дітей та 8 немобільних людей, для яких організували спеціальний медичний транспорт у супроводі медичного персоналу. 

Зазначається, що евакуація відбувалась із  Маломихайлівської, Великомихайлівської, Покровської, Межівської та Слов'янської громад. Мешканцям цих громад допомогли дістатися до безпечного місця.

"Дуже важко дивитись, як діти прощаються зі своїм батьком. Чоловік залишається вдома, щоб доглянути господарство — худобу, будинок, землю. Виїхати разом поки немає змоги, але мати з дітьми прийняли важливе рішення — евакуюватися", - йдеться у повідомленні.

У місії "Проліска Дніпро" наголошують, що евакуація — це не втеча, це рятівний крок:

"Коли над головою свистять снаряди, а вулиці стають порожніми, головним стає одне — зберегти життя".

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #евакуація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення