• Головна
  • 127 довгожителів мешкає на Дніпропетровщини: скільки найстаршому
17:55, 21 липня

127 довгожителів мешкає на Дніпропетровщини: скільки найстаршому

127 довгожителів мешкає на Дніпропетровщини: скільки найстаршому

На Дніпропетровщині проживають 127 довгожителів, більшість із яких — жінки. Найстаршій мешканці області — 106 років. Для громадян, яким виповнилося 100 і більше, передбачена щомісячна допомога з обласного бюджету. Цього року їм уже виплатили понад 600 тисяч гривень.

На Дніпропетровщині – 127 довгожителів. Серед тих, хто відзначив поважний ювілей, також четверо переселенців. В ДніпроОВА розповіли – для таких людей передбачена допомога від області. 

«Свої сторічні ювілеї відзначили 110 жінок і 17 чоловіків, які проживають в регіоні. Вони можуть розраховувати на щомісячну грошову допомогу від області. Цьогоріч довгожителям виплатили вже понад 600 тис грн», – зазначила заступник начальника ОВА Надія Задорожна. 

Щоб отримати кошти, необхідно підготувати документи: копію паспорту та картки платника податків. За наявності – довідку про статус ВПО.

З цим пакетом паперів звернутися до ЦНАП або управління соцзахисту населення. Скласти заяву на оформлення виплати. Вказати бажаний спосіб отримання допомоги – поштою чи на банківську картку.

Зробити це людина старшого віку може особисто. Якщо за певних причин це неможливо, – доручити офіційному представнику.

Після розгляду запиту – грошова допомога буде нараховуватися щомісяця.

У регіоні найбільше довгожителів у Дніпрі, Кривому Розі та Кам’янському. Найстаршій мешканці – 106 років.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #Дніпропетровщина #довгожителІ #ювілей #100років
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення