• Головна
  • "Бог любить Трійцю": СБУ втретє вразила Кримський міст - сильно пошкоджено підводні підпірки опор, - ВІДЕО
14:41, 3 червня

"Бог любить Трійцю": СБУ втретє вразила Кримський міст - сильно пошкоджено підводні підпірки опор, - ВІДЕО

"Бог любить Трійцю": СБУ втретє вразила Кримський міст - сильно пошкоджено підводні підпірки опор, - ВІДЕО

СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу під водою.

Операція тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. І сьогодні, без жодних жертв серед цивільного населення, о 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований, повідомили у пресслужбі СБУ.

Підводні підпірки опор сильно пошкоджено на рівні дна - 1100 кг вибухівки в тротиловому еквіваленті цьому посприяли. Фактично міст перебуває в аварійному стані.

«Бог любить Трійцю, а СБУ завжди доводить задумане до кінця і ніколи не повторюється. Раніше ми двічі вразили Кримський міст у 2022 та 2023 роках. Тож сьогодні продовжили цю традицію вже під водою. Жодним незаконним обʼєктам рф немає місця на території нашої держави. Тому Кримський міст - абсолютно законна ціль, особливо зважаючи на те, що ворог використовував його як логістичну артерію для забезпечення своїх військ. Крим — це Україна, і будь-які прояви окупації будуть отримувати нашу жорстку відповідь», - зазначив голова СБУ Василь Малюк.

"Бог любить Трійцю": СБУ втретє вразила Кримський міст - сильно пошкоджено підводні підпірки опор, - ВІДЕО, фото-1

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #кримський міст
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення