• Головна
  • росіяни спрямували на Нікопольщину 30 БпЛА, кількість постраждалих у Нікополі збільшилась до 13-ти, - ФОТО
19:42, 10 квітня

росіяни спрямували на Нікопольщину 30 БпЛА, кількість постраждалих у Нікополі збільшилась до 13-ти, - ФОТО

росіяни спрямували на Нікопольщину 30 БпЛА, кількість постраждалих у Нікополі збільшилась до 13-ти, - ФОТО

За уточненою інформацією, внаслідок ворожої атаки у Нікополі постраждали 13 людей. П’ятеро поранених госпіталізовані, з них четверо – у важкому стані.  16-річного хлопця та чоловіка старшого віку направили до медзакладів Дніпра. Решта потерпілих оговтуватися буде вдома.

Агресор спрямував сьогодні на міста та села Нікопольського району понад 30 дронів-камікадзе, повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Загалом ворог бив по Нікопольщині увесь день. Окрім райцентру, потерпали Марганецька, Покровська, Червоногригорівська громади. Агресор спрямував на міста та села понад 30 дронів-камікадзе. Обстріляв також з артилерії", - зазначив очільник ОВА.

Серед пошкодженого – магазин, 2 приватні будинки, 2 господарські споруди, 3 підприємства, інфраструктура.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Фото: Сергій Лисак/Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #дніпропетровщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення