
12:10, 2 червня 2024 р.
ЗСУ у травні знищили рекордну кількість російських артилерійських систем

У травні 2024 року українські воїни знищили рекордну кількість російських артилерійських систем - 1160.
Про це повідомляє Міністерство оборони України у соціальній мережі Х.
"Це ще один рекорд. У травні було знищено 1160 російських артилерійських систем. Це найбільші втрати артилерії за два роки війни. А українські воїни продовжують перетворювати російську зброю на металобрухт", — йдеться у повідомленні.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Не лише на трамваях та автобусах: правоохоронці вважають, що у Кривому Розі крали ще й на тролейбусах
Хроніки "безкоштовного" транспорту
12:42
26 обшуків і три підозри: у Кривому Розі викрили схему розкрадання мільйонів на техобслуговуванні міських автобусів
Техобслуговування з переплатою
10:52
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:17, 19 червня