
07:35, 27 травня 2024 р.
Ввечері, вночі та вранці окупанти атакували Нікопольщину, - ФОТО

Окупанти знову атакували Нікопольщину.
Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Вчора ввечері вдарили дроном-камікадзе по Марганецькій громаді. Вночі – обстріляли з важкої артилерії сам Нікополь.
По райцентру поцілили і вранці. Виникла пожежа. Пошкоджені приватне підприємство й два житлові будинки.
Триває обстеження уражених територій. Люди вціліли.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
26 обшуків і три підозри: у Кривому Розі викрили схему розкрадання мільйонів на техобслуговуванні міських автобусів
Техобслуговування з переплатою
10:52
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:19, 20 червня
18:19, 20 червня
18:19, 20 червня
18:19, 20 червня
18:19, 20 червня