• Головна
  • Екологи ГС “Досить труїти Кривий Ріг” у травні провели першу Українську школу зеленої демократії, - ФОТО
10:54, 3 червня 2023 р.

Екологи ГС “Досить труїти Кривий Ріг” у травні провели першу Українську школу зеленої демократії, - ФОТО

Екологи ГС “Досить труїти Кривий Ріг” у травні провели першу Українську школу зеленої демократії, - ФОТО

Громадська спілка “Досить труїти Кривий Ріг” (ДТКР) у травні провела першу Українську школу зеленої демократії. Вона відбулася завдяки спільному фінансуванню Національного фонду підтримки демократії (NED, США) та Європейського Союзу.

Про це сайт 0564.ua повідомляє з посиланням на інформацію ДТКР.

На школу зібралися екологічні активісти з різних промислових регіонів України. Навчання проходило три дні, в які розглянули різноманітні інструменти та шляхи захисту екологічних прав, що може використовувати громадськість.

У школі розглядали правові гарантії екологічних прав, нюанси подання заяв про екологічні злочини та їхнє доказування, участь громадян та громадських організацій у судових справах, пов’язаних із захистом довкілля. Журналісти розповіли про ефективну взаємодію з громадськими організаціями та особливості поширення екологічних новин.

Водночас активісти з різних міст України ділилися своїм досвідом захисту довкілля. Познайомилися з особливостями доступу до екологічної інформації в умовах обмежень воєнного стану.

Експерт з екологічної безпеки навчав слухачів використанню інструментів громадського моніторингу повітря та води. І провів практичний вишкіл з дослідження якості води на прикладі річки Саксагань. Приділили увагу у Школі інституційній спроможності громадських організацій, процедурі реєстрації та взаємодії з донорами.

Також говорили про те, як виховувати екосвідомість, співпрацюючи зі школами та вищими навчальними закладами.

Зазначається, що Українська школа зеленої демократії у травні 2023 року об’єднала екоактивістів з п’яти регіонів України. У майбутньому команда ГС “Досить труїти Кривий Ріг” планує наступні етапи Школи та її розширення.

Фото ДТКР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #кривийРіг #0564ua #дткр #екологія
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...