• Головна
  • Мінреінтеграції відповідатиме за наповнення бази даних постраждалих від мін та невибухнувших боєприпасів
14:10, 19 березня

Мінреінтеграції відповідатиме за наповнення бази даних постраждалих від мін та невибухнувших боєприпасів

Мінреінтеграції відповідатиме за наповнення бази даних постраждалих від мін та невибухнувших боєприпасів

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Українивідповідатиме за наповнення бази даних постраждалих від мін та невибухнувших боєприпасів. Рішення було ухвалене під час засідання Координаційного круглого столу з питань надання допомоги постраждалим від боєприпасів вибухової дії. Його організували Данська рада у справах біженців (DRC) і Програма розвитку ООН (ПРООН).

Про це повідомляє Мінреінтеграції

Представник Мінреінтеграції презентував Інтерактивну карту інцидентів, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами та постраждалими від них особами.

Її було розроблено Мінреінтеграції спільно із Женевським міжнародним центром з гуманітарного розмінування (GICHD) та Центром протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ).

Впровадження такої карти дозволило вперше розпочати збір інформації щодо постраждалих від мін і боєприпасів, що не вибухнули. А також – почати оцінювати їх потреби, систематизувати та зберігати такі дані у Системі управління інформації з протимінної діяльності.

Ініціатива Мінреінтеграції отримала високу оцінку міжнародних і національних неурядових організацій. Оскільки вона дає можливість отримувати верифіковані дані щодо постраждалих від мінно-вибухових травм осіб з метою подальшого надання їм кваліфікованої допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #новини #0564.ua #війна #росія #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...