• Головна
  • Три причини підключити еквайринг на рахунок для ФОП
Новини компаній
18:08, 14 березня 2023 р.

Три причини підключити еквайринг на рахунок для ФОП

Новини компаній

LeYisj5wZ9RNtrNy5797sFmOlsomnT8cXvHe7eQ3Ue96iFAUYMP6t1gSB-4uYV3VycKWIYL442yxmXYnOk9MIqTemBIcgRlDX77Vd01a_H8V7LXAwuWBAX7-EOkxhA4g_MGl736vRH-5l1eF8jPLrM0

Еквайринг необхідний бізнесові, щоб приймати оплату за товари та послуги карткою. Не секрет, що зараз покупці охочіше прикладають смартфон до термінала, ніж дістають із гаманця кеш. Проте наявність такої безготівкової оплати - плюс не лише для клієнта/відвідувача, але й вигода для самого підприємця. 

Експерти Райффайзен Банку назвали три причини відкрити рахунок для ФОП, отримавши віртуальну бізнес-картку, та одразу налаштувати еквайринг для прийому платежів у безготівці. Впевнені, вашому бізнесові така опція також потрібна.

Збільшення продажів

Що зручніше особисто для вас, швиденько оплатити карткою на касі чи розплачуватися готівкою та чекати на решту дрібʼязком? Як вже зазначалося, зараз люди надають перевагу оплаті карткою. Тож наявність POS-терміналу на касі дозволяє збільшити обсяг продажів. Адже трапляються ситуації, коли потенційний покупець просто не має достатньо кешу у гаманці, проте має необхідний ліміт на кредитці.

Безпека платежів та зручність

Приймати оплату на касі через еквайринг безпечно. Платіж списується з картки автоматично. Клієнтові не потрібно заповнювати реквізити оплати, як це відбувається з платежем на рахунок або картку. Кожен платіж швидко зараховується на ФОП-рахунок - одруківки та помилки під час внесення реквізитів відсутні. 

Банківські послуги еквайрингу включають і інтернет-еквайринг, коли платіжний шлюз 3D Secure підʼєднують до сайту. Це гарантує максимальну безпеку платежів з картки на рахунок, коли покупець сплачує за товар на сайті. 

Для ще більшої зручності менеджер магазину чи компанії може надсилати клієнтам посилання або QR-код на електронний інвойс для оплати карткою на Viber, Telegram, WhatsApp або електронну пошту. 

Наявність електронних платежів дозволяє налаштувати можливість розстрочки або оплати частинами, що зручно для клієнта, який не бажає або немає грошей сплатити всю вартість товару. 

Заощадження часу

Скільки часу потрібно, аби обслужити клієнта, що платить готівкою? Робота з готівкою за умови великої кількості операцій кропітка: перерахувати отримані на касі кошти, перевірити купюри на справжність, відкрити касу, попросити у клієнта дрібні купюри, видати решту, дочекатися, поки людина її перерахує. Установивши Android POS-термінал, на обслуговування клієнта вистачатиме до 5 секунд. Тож, прощавайте черги та незадоволені покупці!  

Ба більше, POS-термінал на Android - це касовий апарат з хмарною фіскалізацією та можливістю друку паперових чеків, що не потребує спеціального каналу звʼязку.

Загалом, наявність еквайрингу підвищує якість обслуговування, дозволяє збільшити продажі та заощадити час, робить онлайн-платежі безпечними. Якщо ви ще не встановили еквайринг на ваш підприємницький рахунок, дізнайтеся у вашого банку про таку послугу або зверніться до Райф-банку, який точно має таке платіжне рішення для бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Raiffeisen #Райффайзен
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...