• Головна
  • "Жили, господарювали, а потім прийшов до нас "руський мір": мешканець Криворіжжя показав свій будинок, куди двічі влучали "Градами", - ФОТО, ВІДЕО
19:32, 23 травня 2022 р.

"Жили, господарювали, а потім прийшов до нас "руський мір": мешканець Криворіжжя показав свій будинок, куди двічі влучали "Градами", - ФОТО, ВІДЕО

 "Жили, господарювали, а потім прийшов до нас "руський мір": мешканець Криворіжжя показав свій будинок, куди двічі влучали "Градами", - ФОТО, ВІДЕО

В Криворізькому районі російські «Гради» двічі влучали на територію домоволодіння Василя Петренко – мешканця села Шестірня. Збитки, які завдали рашисти, чоловік навіть ще не береться підраховувати.

Василь Петренко працює водієм, його дружина – медсестрою. Вони виховують 10-річну доньку. З початком повномасштабного вторгнення, через близькість до Херсонської області, родина була змушена переїхати до друзів у Кривий Ріг. Про те, що в їх будинок влучили «Градами», Василь Петренко дізнався від друга, який мешкає через річку, в Херсонській області.

- Це десь було місяць назад, приблизно о 17.30 мені подзвонив товариш з Херсонської області і каже: до тебе три «прильоти». Кажу: сильно? Він каже: не знаю. Я подзвонив своєму кумові, він приїхав, подивився, дзвоне і каже: Ужас! Вранці приїхав, побачив отакий краєвид, - чоловік показав розтрощену хату.

 "Жили, господарювали, а потім прийшов до нас "руський мір": мешканець Криворіжжя показав свій будинок, куди двічі влучали "Градами", - ФО..., фото-1

Після першого обстрілу Василь Петренко перекрив шифером дах, позабивав вікна.

-Після цього тижні через два був другий «прильот», оно яма. Знову повибивало вікна, побило шифер. До сусідів теж прилетіло в сарай, розбило сарай.

 "Жили, господарювали, а потім прийшов до нас "руський мір": мешканець Криворіжжя показав свій будинок, куди двічі влучали "Градами", - ФО..., фото-2

В Шестірні тільки у Василя Петренко так розбило хату і подвір’я, ще й двічі.

-Другий «прильот» як до мене був, все полетіло до Заградівки, а до мене тільки один «прильот» був. Більше ніде по нашій вулиці, по селу нема руйнувань.

За словами чоловіка, «гупає» дуже часто, в основному на Заградівку «летить» (село Херсонської області, яке знаходиться через річку Інгулець від Шестірні).

В домі зараз нема ні електроенергії, на газу.

- Після першого "прильоту" викликав газовиків, щоб полагодили, але після другого вже не викликаю. Тільки визвав, і одразу прильот, то я вже і не викликаю.

Перший "приліт" вибило вікно у веранді будинку, двері та частину стіни, а другий приліт – побило асфальт, дах знову.

Збитки, які завдали рашисти, Василь Петренко ще не підраховував.

- Тут дуже багато. Я тільки поміняв три вікна минулого року. Мені воно обійшлося в 17 тис. грн. А тепер треба порахувати вікна у всій хаті.

Всередині будинку нічого не постраждало, тільки диван.

Всі ушкодження фотографує і надсилає в Дію.

- Саме головне, що самі живі, здорові, а то все відремонтуємо, побудуємо.

Від обстрілів був знищений сарай, перебито газову трубу. Знайшов уламок снаряду.

Василь часто приїжджає додому і справляється по господарству.

-Є надія, що приїдемо, що наші Збройні сили їх виб'ють, гадів.

Хату не планує продавати.

- Ми тут живемо майже 20 років, ми звикли, тихе життя і річка поруч, Херсонська область поруч.

 "Жили, господарювали, а потім прийшов до нас "руський мір": мешканець Криворіжжя показав свій будинок, куди двічі влучали "Градами", - ФО..., фото-5

На город, ближче до річки, Василь Петренко не пускає нікого, бо до сусідів прилітали касетні бомби, і думає, що і до нього могло прилетіти.

- Жили, дбали, держали господарство, а потім прийшов до нас «руський мір» і таке наробив…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #КриворізькийРайон #військоваАгресіяРФ #Шестірня #гради #обстріли #рашисти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...