• Головна
  • На Інгулецькому ГЗК провели капітальний ремонт кар’єрного екскаватора
Новини компаній
15:00, 14 лютого 2022 р.

На Інгулецькому ГЗК провели капітальний ремонт кар’єрного екскаватора

Новини компаній

У кар’єрі Інгулецького комбінату став до роботи відремонтований екскаватор ЕКГ-10. На оновлення гірничої машини компанія Метінвест спрямувала 20 мільйонів гривень.

Масштабні роботи з модернізації екскаватора проходили у два етапи. Спершу спеціалісти провели заміну кабельно-провідникової системи, редукторів, двигунів обертання та ходу. На другому етапі замінили лебідки, двигуни натиску і підйому, високовольтні токоприймачі. Для покращення умов праці і безпеки екіпажу на екскаватор встановили нову кабіну, оснащену антивібраційним кріслом та кондиціонером.

На Інгулецькому ГЗК провели капітальний ремонт кар’єрного екскаватора, фото-1

Оновлення основних вузлів дозволить десятикубовому «крейсеру» бездоганно справлятися зі своєю основною функцією – навантаженням гірничої маси. Після проведення необхідних пуско-налагоджувальних робіт ЕКГ-10 став на екскавацію північно-східного борту кар’єру на горизонті – 270 м.

На Інгулецькому ГЗК провели капітальний ремонт кар’єрного екскаватора, фото-2

«Модернізація кар’єрної техніки – важлива складова інвестиційної програми підприємства. Екскаватори такого типу є основними учасниками робочого процесу в кар’єрі, тому від їх відмінного технічного стану залежить своєчасність навантаження гірничої маси. 

машина повністю справна, а умови роботи на ній відповідають усім вимогам з охорони праці. Загалом протягом 2021 року Інгулецький ГЗК виконав програму капітальних ремонтів на суму 565,6 мільйонів гривень», - повідомив Ігор Немченко, директор з інжинірингу Інгулецького ГЗК.

На Інгулецькому ГЗК провели капітальний ремонт кар’єрного екскаватора, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #ингок #ингулецкий гок #модернизация техники #ЕКГ-10
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...