• Головна
  • В розвиток криворізьких підприємств Метінвест у 2021 році інвестував близько 17 млрд гривень
Новини компаній
11:00, 26 січня

В розвиток криворізьких підприємств Метінвест у 2021 році інвестував близько 17 млрд гривень

Новини компаній

В рамках інвестпрограми на Північному, Центральному, Інгулецькому та Південному ГЗК, заводі Метінвест - КРМЗ реалізовані проєкти, спрямовані на оновлення гірничої техніки, обладнання, модернізацію виробництва, покращення умов праці і побуту працівників, підвищення рівня безпеки та зниження техногенного навантаження на навколишнє середовище.

Одні з наймасштабніших проєктів в історії компанії Метінвест та гірничодобувній галузі України, які були реалізовані у 2021 році – введення в експлуатацію циклічно-потокових технологій на Північному та Інгулецькому гірничо-збагачувальних комбінатах. Інвестиції в проєкти склали близько 250 млн доларів. Робота нових комплексів дозволить підвищити продуктивність, знизити енерговитрати та зменшити техногенний вплив на довкілля. Завдяки сучасним технологіям покращаться позиції Метінвесту на світових ринках залізорудної продукції.

В розвиток криворізьких підприємств Метінвест у 2021 році інвестував близько 17 млрд гривень, фото-1
В розвиток криворізьких підприємств Метінвест у 2021 році інвестував близько 17 млрд гривень, фото-2

Гірничо-збагачувальні підприємства успішно реалізували інвестиційну програму з модернізації обладнання та оновлення техніки. У кар'єри Північного, Інгулецького та Центрального ГЗК придбали 12-кубові екскаватори, поповнили бульдозерні парки Північного та Центрального ГЗК. На бурові дільниці комбінатів також закупили верстати для контурного буріння EPIROC, а до гірничотранспортного цеху Центрального ГЗК придбали сім 130-тонних БілАЗів. Для безпечного та комфортного перевезення працівників в автомобільні цехи Центрального, Інгулецького та Північного ГЗК придбали 20 сучасних вахтових автомобілів з високою прохідністю.

В розвиток криворізьких підприємств Метінвест у 2021 році інвестував близько 17 млрд гривень, фото-3
В розвиток криворізьких підприємств Метінвест у 2021 році інвестував близько 17 млрд гривень, фото-4

З метою підвищення якості та збільшення обсягів випуску готової продукції реалізували низку проєктів з модернізації обладнання. На рудозбагачувальній фабриці №1 Північного ГЗК завершили капітальний ремонт технологічної секції №23. Паралельно із заміною основного обладнання виконали проєкт з автоматизації цієї секції.

Для стабільної роботи дробильної фабрики Інгулецького ГЗК встановили три нові дробарки - дрібного, середнього та крупного дроблення. На рудозбагачувальних фабриках комбінату провели роботи з оновлення насосного обладнання та барабанів сепараторів. Крім того, минулого року продовжили реалізацію проєкту з будівництва пульпонасосної станції № 4 на першій черзі хвостосховища, а також виконали проєктні роботи з будівництва третьої черги.

В розвиток криворізьких підприємств Метінвест у 2021 році інвестував близько 17 млрд гривень, фото-5

На фабриці огрудкування Центрального ГЗК капітально відремонтували випалювальну машину ОК-324. В рамках інвестпроєкту замінили 1400 м2 конвеєрної стрічки, ролики на обладнанні класифікації, оновили 100 т вогнетривкої кладки. Низку заходів виконали для підвищення енергоефективності на дільниці випалу – модернізували процеси сушіння, випалу та охолодження обкотишів, замінили газохід, встановили нові двигуни на димососі та димоході.

В розвиток криворізьких підприємств Метінвест у 2021 році інвестував близько 17 млрд гривень, фото-6
В розвиток криворізьких підприємств Метінвест у 2021 році інвестував близько 17 млрд гривень, фото-7

Масштабний енергозберігаючий проєкт з використанням частотних перетворювачів реалізували на Криворізькому ремонтно-механічному заводі. Сучасне устаткування дозволило зекономити 35% електроенергії. У рамках інвестпрограми Метінвест-КРМЗ у цехи придбали 25 зварювальних апаратів. На заводі продовжують капітально ремонтувати будівлі та споруди, відновлювати покрівлю, виконувати скління.

Основний обсяг капіталовкладень на Південному ГЗК спрямували на реконструкцію збагачувального обладнання та придбання гірничої техніки. На першій рудозбагачувальній фабриці завершили відновлення двох технологічних секцій №№9, 10. У рамках інвестпрограми встановили нові кульові млини, магнітні сепаратори, дешламатори, замінили фундаменти, технологічні майданчики. Оновили металоконструкції, системи водопостачання, опалення та аспірації. Завдяки модернізації обладнання Південний ГЗК збільшив випуск залізорудного концентрату порівняно з 2020 роком на 5,5% – до 13,5 млн тонн.

Нагадаємо, що Група Метінвест - одна з найбільших інвесторів в розвиток економіки України. Сума інвестицій за 15 років роботи компанії досягла 10 млрд доларів, а це майже 8% всіх капітальних інвестицій промисловості України за цей період.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #инвестиции #модернизация
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
ТОП новини
Свинина, яловичина: вартість м'яса на ринках та магазинах Кривого Рогу, - ФОТО
Протягом дня зафіксовано обстріли трьох населених пунктів у Криворізькому районі, - заступник керівника ради оборони області
У Кривому Розі ввечері через ремонт відключать водопостачання. Кому слід запастись водою, - АДРЕСИ, ОНОВЛЕННЯ
В білорусі ховають військових національних збройних сил, які підписали контракти з російськими ПВК та брали участь у війні проти України
Оголошення
live comments feed...