• Главная
  • Північний ГЗК продовжує покращення побутових умов в цехах, - ФОТО
Новости компаний
15:00, 24 ноября
2

Північний ГЗК продовжує покращення побутових умов в цехах, - ФОТО

Новости компаний

В Ганнівському кар'єрі Північного ГЗК відновили нарядну першої дільниці. Це початок масштабної програми по реконструкції адміністративно-побутового комплексу цеху. На капітальний ремонт приміщень компанія Метінвест спрямує 13,5 млн гривень.

Комфортні умови створили для 70 співробітників – машиністів та помічників машиністів екскаваторів, які отримують в адміністративно-побутовому комплексі наряди та допуски до роботи. Під час капітального ремонту замінили електропроводку, систему опалення, зробили нове водовідведення, встановили пластикові труби. У нарядній виконали оздоблення стін, стелі та підлоги. Встановили енергозберігаючі світильники та кондиціонер.

Північний ГЗК продовжує  покращення побутових умов в цехах,  - ФОТО, фото-1
Північний ГЗК продовжує  покращення побутових умов в цехах,  - ФОТО, фото-2

Наразі тривають роботи по відновленню нарядної бурової дільниці. Загалом в адміністративно-побутовому комплексі планують відремонтувати шість нарядних, чоловічу баню, фасад та сходові марші.

«Ми створюємо комфортні умови для співробітників усіх цехів Північного ГЗК. Для покращення побуту придбано сучасну техніку, меблі, блок-модулі. Виконуємо ремонти санітарних приміщень та кабінетів. Важливо, щоб працівники підприємства відчували турботу – це об’єднує колектив, мотивує до реалізації спільної мети», - підкреслив директор з персоналу та соціальних питань Північного ГЗК Андрій Щербак.

Північний ГЗК продовжує  покращення побутових умов в цехах,  - ФОТО, фото-3
Північний ГЗК продовжує  покращення побутових умов в цехах,  - ФОТО, фото-4

Нагадаємо, в минулому році на Північному ГЗК завершили реконструкцію триповерхового адміністративно-побутового комплексу станції «Розкривна», загальною площею 700 м2. Для залізничників Ганнівського кар'єру відновили санітарно-побутовий комплекс, холи, кабінети. Виконали капітальний ремонт покрівлі, оздоблення фасаду будівлі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #севгок #северный гок #социальная программа #ремонт бытовок #улучшение условий труда
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
guli-huli
24 ноября, 16:10
Молодцы!
Янык
24 ноября, 18:31
Странно, им создают условия, а рабы все равно бегут на Польшу. И квартиры на севгоке дармовые, даже бомж себе может купить жилье. Что-то тут не чисто!
Объявления
live comments feed...