• Главная
  • Компанія Метінвест продовжить розвивати села Карпівської громади
Новости компаний
11:00, 30 марта

Компанія Метінвест продовжить розвивати села Карпівської громади

Новости компаний

Інгулецький ГЗК компанії Метінвест і Карпівська територіальна громада підписали угоду про соціальний розвиток. Координує реалізацію проєктів громадська організація «Криворізька фундація майбутнього».

Програма соціального партнерства – це приклад виконання зобов’язань Метінвесту перед громадами, де мешкають працівники компанії. Інгулецький ГЗК інвестує у розвиток інфраструктури, благоустрій зон відпочинку, підтримує медичну, освітню та культурну сфери. Співпраця з Карпівською ОТГ триває не один рік. За цей час відремонтовано дороги, придбано автобуси для вирішення проблеми транспортного сполучення з містом, капітально відремонтовано будинки культури, медичні заклади.

«Інгулецький комбінат не лишається осторонь питань, які виникають у громаді. Ми оперативно реагуємо на складні ситуації. Допомагаємо розчищати дороги в негоду, боротись з наслідками стихій. Підтримали мешканців і у боротьбі з COVІD-19, забезпечуючи лікарні та жителів масками і антисептиками. Системна робота проводиться й для створення комфортних умов проживання. Цьогоріч вагома роль відведена екологічним ініціативам. Серед них – контроль за показниками викидів в атмосферу, озеленення, пилепригнічення та наукова діяльність задля впровадження кращих практик захисту довкілля», - відзначив генеральний директор Інгулецького ГЗК компанії Метінвест Олександр Герасимчук.

Компанія Метінвест – найбільший платник податків, що розміщується на території громади. Таке сусідство дозволяє ОТГ розвиватись. Разом з тим соціальна підтримка Інгулецького комбінату розширює можливості, дає змогу втілювати проєкти, на які не передбачене бюджетне фінансування. Приміром, минулоріч в селі Дем’янівка промислове підприємство відновило свердловину – єдине джерело питної води для населеного пункту.

Компанія Метінвест продовжить розвивати села Карпівської громади, фото-5

«Співпраця з Інгулецьким ГЗК дає змогу реалізовувати важливі проєкти. Адміністрація комбінату, представники «Криворізької фундації майбутнього» враховують побажання громади, формуючи подальший план робіт. Цей рік обіцяє бути плідним. Заплановано відновлення доріг, ремонт культурних осередків, дитячих садків», - підкреслив Карпівський сільський голова Степан Олійников.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #ингок #ингулецкий гок #помощь громадам
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...