• Главная
  • «Місто в смартфоні»: легкий та швидкий доступ до муніципальних сервісів від Народної програми Дмитра Шевчика
Пресс-релиз
13:00, 14 октября 2020 г.
3

«Місто в смартфоні»: легкий та швидкий доступ до муніципальних сервісів від Народної програми Дмитра Шевчика

Пресс-релиз

Універсальні мобільні додатки, що дають містянам швидкий і зручний доступ до послуг різних муніципальних структур – важлива складова сучасного міського управління. Але діючі у Кривому Розі електронні сервіси не відповідають вимогам сучасності, не користуються високим попитом у криворіжців.

Існуючий сайт міської ради не має зручної навігації, повноцінно не адаптований під мобільні пристрої та створений в дизайні середини 2000-их. Мобільний додаток «Мій Кривий Ріг СМАРТ сіті» має низькі рейтинги та не вдовольняє потреби користувачів через обмежений функціонал та відсутність типових для таких додатків зручних сервісів. Більшість корисних послуг не інтегровані в додаток, а лише пропонують посилання для переходу на інші сайти.

Кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу від партії «Слуга Народу» Дмитро Шевчик пропонує розробку мобільного додатку «Місто в смартфоні», в якому мешканці та гості міста зможуть отримати всі необхідні адміністративні послуги та інформацію від міської ради за стандартами кращих «SMART CITY» практик України та ЄС. Також буде передбачена можливість отримати інформацію про звітів депутатів та міського голови, про міське життя, культурні заходи, екстрені сповіщення про небезпечні ситуації у певному районі міста, зміни руху транспорту, перекриття доріг тощо.

«Місто в смартфоні»: легкий та швидкий доступ до муніципальних сервісів від Народної програми Дмитра Шевчика, фото-1

«Будь-яка ініціатива, що впроваджується владою, має бути корисною для людей. Й показником ефективності нового додатку має стати попит і широкий функціонал. Він надаватиме можливість підтримати проєкт «відкритого бюджету», підписати онлайн-петицію до міської ради, дистанційно стежити за роботою комунальної техніки чи отримувати актуальну інформацію про рух міського транспорту. В додаток буде інтегровано послуги по сплаті комуналки, запису до лікаря, перегляду електронного щоденника та багато іншого. Ми маємо рівнятися на кращі практики та самі бути взірцем. Кривий Ріг вартий бути прикладом сучасного розвитку», - поділився Дмитро Шевчик.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
ВовочкаЗ
14 октября 2020 г., 14:32
Уважаемый миллионер Дмитрий Шевчик! А если Вы потеряете смартфон? Или украдут, со всеми данными, паролями и за 2 минуты сольют всю личную информацию, украдут деньги со счетов? Очень опасная идея. Нанедо собирать мои личные данные, здоровье и тд!  У меня девушку за месяц выели с работы когда узнали что беременна!  Не знаю, надо ли мне стежыты за комунальной техникой, но точно не  хочу чтоб Вы отслеживали все мои передвижения и всю личную информацию! Отстаньте от нас!!!!!
Zencina
17 октября 2020 г., 13:10
а додаток мий кривий риг, это не тоже самое? Шевчик лучше придумай как с экологической катастрофой из-за твоих же предприятий бороться
Объявления
live comments feed...