• Головна
  • Ю. Вілкул: Продовжуємо підтримувати криворіжців. У жовтні кошти з міського бюджету також підуть на часткову компенсацію оплати криворіжцями комунальних послуг та соціальну підтримку
Пресс-релиз
09:00, 14 жовтня 2020 р.

Ю. Вілкул: Продовжуємо підтримувати криворіжців. У жовтні кошти з міського бюджету також підуть на часткову компенсацію оплати криворіжцями комунальних послуг та соціальну підтримку

Пресс-релиз

У Кривому Розі діє унікальна для України програма соціальної підтримки жителів міста. Зокрема, реалізуються соціальні ініціативи міського голови Юрія Вілкула щодо часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення. 

«Ми допомагаємо людям компенсувати витрати на комунальні послуги, тарифи на які підвищуються державою. Ми розуміємо. наскільки людям зараз непросто і ця робота з компенсації ведеться нами вже п'ятий рік. Вона буде продовжена і надалі. А надавачі послуг, в свою чергу, отримують кошти на погашення боргів перед "Нафтогазом" та енергетиками або в рахунок подальшої оплати послуг. Від цього залежить якість та своєчасність наданих послуг»,- зазначив Юрій Вілкул. 

На жовтневому засіданні виконкому підтримана пропозиція міського голови Юрія Вілкула щодо надання матеріальної допомоги майже шести тисячам криворіжців на оплату послуг тепло- або водопостачання та водовідведення або на управління чи утримання багатоквартирного будинку.

«Вже п’ятий рік поспіль за ініціативою міського голови Юрія Вілкула надається допомога на оплату комунальних послуг, тобто часткової компенсації вартості послуг тепло-або водопостачання та водовідведення. А цьогоріч розширено перелік послуг на які надається часткова компенсація. До існуючих раніше – тепло-водопостачання та водовідведення додається послуга з управління будинку. З початку року на виплату компенсації з міського бюджету вже спрямовано понад 60 млн грн, її отримали 121,7 тис криворіжців», - зазначила Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

Крім того, на засіданні виконкому підтримані рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги криворіжцям, які опинилися у скрутному матеріальному становищі та на лікування хворих. У жовтні 476 мешканців міста отримають з міського бюджету 1,2 млн грн. З початку року таку допомогу вже отримали майже 4,5 тис криворіжців на суму понад 11 млн грн.

Місто не залишає без уваги та вже сьомий рік надає соціальну підтримку учасникам антитерористичної операції, членам сімей загиблих, перебуваючих у полоні або зниклих безвісти воїнів. З початку року на їх підтримку з міського бюджету спрямовано 35,5 млн. грн. У рамках комплексної Програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС) на сході України та членів їх сімей, у жовтні матеріальну допомогу отримають 168 бійців-учасників антитерористичної операції, ОБС. З початку року таку допомогу вже отримали 5261 учасник бойових дій на загальну суму 26,3 млн грн.

Також, у жовтні допомогу отримають 25 учасників бойових дій в Афганістані, воїнів-інтернаціоналістів та 2 родини загиблих (померлих) воїнів Афганістану на суму 131,5 тис. грн. З початку року одноразову та щомісячні допомоги  виплачено  2421 воїну – інтернаціоналісту та сім’ям загиблих (померлих) в Афганістані  на суму 12,6 млн. грн.

Узагалі, у жовтні майже 7 тисяч криворіжців отримають допомогу з міського бюджету на загальну суму 7,4 млн грн. 

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривой рог #новости кривого рога #соціальна допомога #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...