• Главная
  • На освіту, медицину, ЖКХ та соціальний захист криворіжців на січневій сесії додатково виділили 134 млн грн
Официально
17:00, 29 января 2020 г.

На освіту, медицину, ЖКХ та соціальний захист криворіжців на січневій сесії додатково виділили 134 млн грн

Официально

На січневій сесії депутати підтримали рішення, спрямовані на вирішення важливих питань у сфері житлово-комунального господарства, підтримки освіти та охорони здоров’я.

Олена Рожко, директор департаменту фінансів доповіла: «За підсумками виконання бюджету 2019 року розподіляється додатковий ресурс у розмірі 220 мільйонів гривень. 37,6 млн грн, у зв'язку з недофінансуванням з державного бюджету, спрямовуємо на виплату у І кварталі заробітної плати працівникам закладів вторинної медичної допомоги та 12,8 млн грн – на поточний ремонт томографу, реконструкцію приміщень та придбання медичного обладнанн для лікарні №2.

Майже 28 млн грн виділяємо на житлово-комунальну сферу. Зокрема, на ремонт покрівель житлових будинків, для завершення робіт з ремонту водопровідної мережі, на благоустрій території кладовища. 10 млн грн - на капітальні ремонти будівель, покрівель, приміщень, заміну вікон, придбання обладнання в закладах освіти, культури та 5 млн грн направляємо на проведення поточних ремонтів, у тому числі, протипожежних заходів в закладах освіти, культури та спорту».

В рамках соціальних ініціатив міського голови, щодо запровадження «Картки криворіжця», на сесії виділено 8 млн грн на впровадження картки для учнів закладів освіти та пільгових категорій мешканців. Також, з міського бюджету спрямують субвенцію державному бюджету у сумі 12 млн грн на виконання заходів муніципальної програми охорони громадського порядку.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #исполком #сессия
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...