• Головна
  • Юрій Вілкул: У 2020 році системна робота із збільшення соціальної підтримки криворіжців буде продовжена
Официально
15:00, 22 листопада 2019 р.

Юрій Вілкул: У 2020 році системна робота із збільшення соціальної підтримки криворіжців буде продовжена

Официально

На засіданні виконкому міської ради міський голова Юрій Вілкул презентував безпрецедентну соціальну програму з підтримки криворіжців «Допомога. Захист. Підтримка – Соціальні ініціативи 2020», яка охопить всі галузі бюджетної сфери.

Під час планування бюджету на 2020 рік, не лише були збережені всі існуючі програми допомоги, а і збільшені їх розміри, у тому числі й ті, що не забезпечує держава. На це планується виділити понад 700 млн грн. З них – 564 млн грн буде виділено на збереження підтримки минулих років, 30 млн грн – на збільшення розмірів допомог та компенсацій і 107 млн грн – це новації 2020 року.

«Головний напрямок роботи міської влади - це турбота про людей. І наша головна мета – забезпечити підвищення якості життя криворіжців в умовах розбудови успішного міста. Тому, у 2020 році системна робота із збільшення соціальної підтримки криворіжців буде продовжена», - зазначив Юрій Вілкул.

У новій комплексній Програмі збережені всі виплати допомог, компенсацій та додаткових пільг, передбачених раніше, а саме: виплати учасникам бойових дій на сході України, чорнобильцям,воїнам-інтернаціоналіст ам, сім'ям загиблих (померлих) військовослужбовців у зоні проведення АТО, ООС, тим, які пропали безвісти чи перебувають у полоні та багатьом іншим категоріям криворіжців. На наступний рік, також збережено вручення відзнак і муніципальних стипендій обдарованим дітям та молоді, провідним спортсменам і тренерам.

На презентації програми міським головою були запропоновані вагомі новації. А це - виплата одноразової допомоги: по 5 тис грн. дітям постраждалим внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; по 5 тис грн. добровольцям та репресованим; по 3 тис грн, прирівняним учасникам бойових дій Другої світової війни; по 3 тис грн особам з інвалідністю з дитинства; по 10 тис грн, особам з інвалідністю на ремонт пандусу до житлового приміщення; по 10 тис грн особам з інвалідністю за участь в «Іграх нескорених». Також, вперше планується придбати іменні браслети «HELP» для людей з групи ризику (100 тис грн) та додаткові дві машини «Соціального таксі» (4 млн грн).

«Місто постійно піклуються про людей, особливо про тих, які опинилися в складних життєвих обставинах, про багатодітні сім’ї і сім’ї учасників АТО, про афганців та чорнобильців, про хворих та інших криворіжців, котрі потребують допомоги», - зазначила директор департаменту соціальної політики Інеса Благун.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кривой Рог #новости #0564 #бюджет #пільги #матеріальна допомога #ато #оос
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...