• Главная
  • Місто заохочує своїх спортсменів: у Кривому Розі вручатимуть стипендії за участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх
Новости компаний
17:00, 3 сентября 2019 г.

Місто заохочує своїх спортсменів: у Кривому Розі вручатимуть стипендії за участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх

Новости компаний

На серпневій сесії депутати підтримали пропозицію мера Юрія Вілкула щодо призначення спортивної стипендії за участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх. 

Олімпійські та Паралімпійські ігри є найбільшими міжнародними комплексними спортивними змаганнями, які проводяться раз на чотири роки під егідою Міжнародного олімпійського комітету. Варто відзначити, що шлях до участі в іграх дуже складний. Необхідно потрапити до складу національної збірної команди України, вибороти ліцензію на офіційних міжнародних змаганнях конкуруючи з найдосвідченішими спортсменами інших країн світу.

«Тож, для підтримки талановитих спортсменів нашого міста та їхніх тренерів, за пропозицією спортивної громади та підтримки мера Юрія Вілкула прийнято рішення про вручення стипендій за участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Це – гарний стимул для спортсменів не тільки до занять спортом, але й мотивація до найвищих спортивних досягнень», -підкреслив заступник директора департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Ступак.

Нагадаємо, що у 2016 році депутати підтримали пропозицію мера про запровадження стипендій кращим спортсменам та їхнім тренерам за успішні виступи на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Вперше в історії криворізького спорту з 2017 року призначається 100 спортивних стипендій за перемогу та призові місця на офіційних міжнародних та перемогу на офіційних всеукраїнських змаганнях.

За підсумками 2017 року стипендії отримали 84 чоловіка, з них 48 спортсменів та 36 тренерів-викладачів. У 2018 році стипендії отримали 87 чоловіка, з них 49 спортсменів та 38 тренерів-викладачів.

У 2019 році до Дня фізичної культури стипендію вручать 18 спортсменам та 10 тренерам.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Місто заохочує своїх спортсменів: у Кривому Розі вручатимуть стипендії за участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #горисполком #официально
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...