• Главная
  • Ще більш зелений та ошатний: Цьогоріч у Кривому Розі висадили близько 800 дерев та 1000 троянд
Политические новости
13:00, 14 августа 2019 г.

Ще більш зелений та ошатний: Цьогоріч у Кривому Розі висадили близько 800 дерев та 1000 троянд

Политические новости

У Кривому Розі до наведення ладу та благоустрою підходять комплексно. Працює муніципальна програма з озеленення, у 2019 році з міського бюджету на висадження та догляд за квітниками, зеленими насадженнями (омолодження, обрізання, знесення), виконання робіт з покосу, очищення від опалого листя виділено 108,9 млн. грн.

Для промислового Кривого Рогу зелені насадження відіграють важливу роль, адже крім естетичного вигляду, створюють сприятливі умови для мешканців, захищають, поглинають пил та шум. Спочатку року висаджено 780 дерев, 1000 чагарників, троянд – 1000 шт., кани -780 шт., однорічників - 5920 шт. скошено траву в парках, скверах, куточках відпочинку, зелених зонах на площі 2290,4 га. У листопаді поточного року заплановано посадку 200 декоративних дерев.

«Щороку ми намагаємося змінювати зовнішній вигляд наших насаджень. Навесні запровадили нові форми крупномірних листяних дерев, штамбові, прищеплені форми з різним забарвленням листя і формою крони»,- сказав директор департаменту розвитку інфраструктури Іван Карий. У квітні у парку Гагаріна та Савицького висадили 90 кленів гостролистого «Кримсон Сентрів», сім таких кленів посадили по вулиці Володимира Великого; 35 шт сакури «Роял Бургунді» з пурпуровим листям висаджено у парку Савицького; по вулиці Володимира Великого – 10 штук сакури «Канзан», яка рясно квітне; 5 сакур «Кіку –Шідаре» з плакучою формою крони висаджено в парках Гагаріна, Савицького та на проспекті Поштовому.

Завдяки підтримці народного депутата Костянтина Павлова капітально відремонтований сквер «Суха Балка» на вулиці Невська в Покровському районі. Впорядкований районний парк Шахтарський, в якому були виконані роботи з обрізування та омолодження дерев.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Кривой Рог #новости #0564 #озеленение #бюджет #высадка деревьев #высадка роз
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...