«Розумні» технології для зручності криворіжців

Кривий Ріг – один з перших в Україні розробив та впровадив електронні сервіси, з допомогою яких мешканці можуть, не гаючи часу, дізнаватися про всі події в житті міста. Здійснювати платежі, замовляти послуги, тощо.

Це – системна, комплексна робота і всі напрацювання фахівців Криворізького ресурсного центру працюють на жителів. Про здобутки та впровадження електронних технологій мер Юрій Вілкул розповів на зустрічі із представниками компанії «ВФ Україна», яка також займається розвитком технологій «Розумних міст».

Юрій Вілкул відзначив, що місто займається цим питанням близько 10 років. «Діє портал Криворізький ресурсний центр, інтерактивна мультимедійна електронна енциклопедія інфраструктури міста, мобільний додаток «Смарт Сіті». Я завжди підкреслюю – ми працюємо для людей! Тож, прагнемо полегшувати та робити зручним доступ криворіжців та гостей міста до всіх послуг. Чи-то адміністративних, медичних, соціальних, транспортних. До речі, наша система «Відкритий бюджет» - краща в Україні, ми перші розробили так званий калькулятор субсидій та багато інших. Що потребує впорядкування та чіткого механізму - і це має вирішуватися на державному рівні - створення сервісу, в якому б акумулювалася система відеоспостереження»,- підкреслив мер Ю. Вілкул.

Гості відзначили, що діючі у Кривому Розі електронні сервіси дійсно працюють для людей і свідчать про відкритість, прозорість та доступність влади.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
КривойРог новости 0564 розумне місто ресурсний центр сматр сіті
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Валюта
Покупка
Продажа
USD
26,65
26,72
EUR
31,33
31,42
RUB
0,361
0,365
Все валюты мира